КАРАСЬ ЗОЛОТИЙ | ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КАРАСЯ! Де живе і як ловити?

Описание к видео КАРАСЬ ЗОЛОТИЙ | ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КАРАСЯ! Де живе і як ловити?

Природним аборигенним видом риб, що водиться у водоймах України, є карась золотий або карась звичайний, по латині - (Carassius carassius).
Даний вид включений до Списку рідкісних риб Європи, до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи та Червоної книги України.
Як відрізнити червонокнижного золотого карася від сріблястого? Карась золотий має круглішу форму тіла, бронзово-золотисте забарвлення, хвостовий плавець менш виїмчастий, ніж у сріблястого.
Черевні та грудні плавці злегка червонуваті, а у сріблястого жовтуваті або сірі. Луска в золотого карася гладенька, у сріблястого - більш шорстка.
Мешкає золотий карась у заплавних водоймах, озерах, ставках зі стоячою або слабопроточною водою та замуленим дном, що густо заросли водяною рослинністю.
Даний вид витривалий до кисневого режиму. Під час промерзання водойм і літнього висихання озер риба перебуває у мулі на глибині понад 0,5 м. Нереститься він у травні-липні.
Статевої зрілості досягає у віці 2–3 років, плодючість становить майже 115 тис. ікринок. Золотий карась живиться здебільшого бентосними організмами, а також зоопланктоном.
Ловля золотого карася проводиться по тому самому принципу, що і при ловлі карася сріблястого.
Дану рибу можна ловити як на поплавок так і на різні донні оснастки: (методні кормушки, пружини, соски та інші)
Лов карася – цікавий процес, який захоплює з головою. І якщо вивчити всі особливості лову, то можна зловити великий трофей без особливих зусиль.
Багато досвідчені рибалки відзначають, що всі правила можуть не працювати в різних місцях. Тому дуже важливо вибрати правильне місце для лову риби.
Справа в тому, що зазвичай карась любить рослинність, тому нерідко ховається в заростях очеретів та верболозу. Можна знайти такі місця на річці або водоймі.
Саме неподалік від цих місць здійснюється підгодовування риби за допомогою закидання кульок з підгодівлею.
Варіанти приманок і насадок:
Класичної приманкою для карася і наживкою є гнойовий черв'як або опариш, а також мякуш житнього, чорного хліба. Готують ці наживки по-різному.
Зазвичай черв'яків рекомендують витримувати в мятному розчині, для того щоб вони просочилися ароматом.
Давно відзначено, що карася приваблюють різноманітні різкі запахи, і запах мяти для нього досить приємний.
Відповідно така наживка буде працювати ефективніше і підвищується відсоток того, що ви отримаєте пристойний улов. Крім того, нерідко готують чорний хліб спеціальним чином.
У нього також можуть замотувати вату, для того щоб наживка була легкою. Крім того, нерідко додають краплі анісу, соняшникову олію, і навіть часник.
Також карась дуже гарно ловиться на манну, горохову та перлову крупу.
Важливо! Вибираючи снасті для ловлі цієї обережної риби, краще віддавати перевагу поплавковим або фідерним вудилищам. Поплавкова ловля - це найпростіший і один з найбільш результативних способів полювання на карася.
Друзі, а ви хоч раз ловили золотого кара'ся? Як це було і на яку приманку? Пишіть свої коментарі, Буде цікаво почитати!
ДОЗУСТРІЧІ!!!

Комментарии

Информация по комментариям в разработке