Мотиваційний лист: приклад написання. 1-ий курс, магістратура

Описание к видео Мотиваційний лист: приклад написання. 1-ий курс, магістратура

Приклад мотиваційного листа для вступника в магістратуру структурно повністю ідентичний попередньому прикладу. Тому обидва приклади варті уваги, не зважаючи чи на магістра чи на бакалавра наразі ви вступаєте. Тим не менше, вступник у магістратуру має демонструвати більш зрілі думки та мрії, що наближені до бізнес-планів. А досвід освіти бакалавра варто подавати у контексті подальшого розвитку власної кар’єри. І, звісно, не забуваємо: мотиваційний лист – це ваша особиста історія, яка є лише у вас і більше ні в кого.

Стилістика залишена недосконалою задля реалістичності та тренування уважності.

Перший подкаст, «Мотиваційний лист: основні поняття» -    • Мотиваційний лист: основні поняття  
Другий подкаст, «Мотиваційний лист: технологія написання» -    • Мотиваційний лист: технологія написання  
Третій подкаст, «Мотиваційний лист: приклад написання. 1-ий курс, бакалаврат» -    • Мотиваційний лист: приклад написання....  

Посилання на сформований у подкасті документ: https://bit.ly/3aLtekv
Текст, написаний для подкасту, щоб Google проіндексував 😊

Доброго дня, шановні представники приймальної комісії!
Я - Сергій Іщенко, випускник спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» СумДУ і бажаю продовжити свою освіту в магістратурі за спеціальністю 171 Електроніка, освітня програма «Електронні інформаційні системи».
Свого часу я зробив вибір на користь СумДУ і в цілому результатом задоволений. Я отримав необхідний фах, завдяки співпраці факультету ЕлІТ з компанією Porta One отримав першу роботу та сертифікат про закінчення курсів з IP-телефонії (копії додаю). На третьому курсі за програмою ERASMUS три місяці навчався у Люблінській політехніці (Польща). Протягом навчання я бачив розвиток університету та факультету, оновлення корпусів, нові навчальні аудиторії та лабораторії від ІТ-компаній. Змінювалися керівники кафедр, декан факультету та ректор університету, що є красномовним маркером розвитку. Інші спеціальності факультету також мають свої принади. Зокрема, кафедра, яка забезпечує спеціальність «Електроніка», має здобутки у фундаментальній науці та ширші міжнародні зв’язки. Тому я вирішив іти далі та зробити світчінг на рівень, що передує ІТ – рівень електроніки.
Маючі бакалавра з комп’ютерних наук мені буде просто розібратися з низкою дисциплін у новій галузі, адже сучасна електроніка програмується. Дуже багато про це я вже знаю. Низькорівневим програмуванням я захоплювався ще з першого курсу. Рік тому мій товариш, що навчається за спеціальністю «Електроніка», залучив мене до автоматизації експерименту, який він проводив. Мій внесок був визнаний, я навіть став співавтором наукової статті (копію додаю). Фізику з математикою я добре знаю ще зі школи, а математику на додачу гарно прокачав на бакалавраті. Захоплююсь авіамодельним спортом, то ж потрапивши до лабораторії викрутки не злякаюсь. Тому всі підстави для подальшого успішного навчання маю.
Комбінація дипломів бакалавра «Комп’ютерних наук» та магістра «Електроніки» здатна відкрити багато можливостей для самореалізації. Де факто, матиму базові освіти у найбільш затребуваних на сьогодні та споріднених галузях. «Електроніка», яка програмується є основою сучасного виробництва і без неї неможливо буде вибудувати Україну. Та і військова сучасна сфера – це електроніка і програмний код: розумні боєприпаси, дрони, інформаційні системи. То ж я зможу ефективно працювати на свою країну. Плекаю мрію реалізувати свій стартап з виробництва безпілотних літальних апаратів у колаборації зі знайомими харків’янами. Місто Суми має майданчики для виробництв. Здобуті знання будуть ключовими. Мій приклад надихне інших та принесе визнання місту та університету.
Андрій Шептицький казав: «вільні народи живуть наукою і винаходами, а колонізовані – більш традиціями…». Якщо б так думали всі наші люди, принаймні більшість, ми були б нездоланними.
Щиро вдячний, що приділили увагу моїм щирим думкам.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке