ОСЬ ЩО БУДЕ З ОРГАНІЗМОМ, ЯКЩО ЇСТИ ПО ДВА ВАРЕНИХ ЯЙЦЯ НА ДЕНЬ.

Описание к видео ОСЬ ЩО БУДЕ З ОРГАНІЗМОМ, ЯКЩО ЇСТИ ПО ДВА ВАРЕНИХ ЯЙЦЯ НА ДЕНЬ.

Щоденний раціон людини складно уявити без курячих яєць. Це недорогий, доступний, смачний та простий у приготуванні продукт. Найчастіше яйця вживають на сніданок, але також їх додають у різні страви та соуси.

У чому основна користь яєць
У курячому яйці містяться:
Вітамін А
Фолієва кислота
Вітамін B5, В12, В2
Фосфор
Селен
Цинк

Яєчний білок - це чисте джерело легкозасвоюваних протеїнів, які беруть участь в обмінних процесах, побудові м'язової та кісткової тканин та зміцненні їх цілісності, забезпечують нормальну життєдіяльність клітин головного мозку, сприяють зниженню кров'яного тиску . Амінокислоти, що входять до складу протеїнів яєчного білка, є найсильнішими антиоксидантами. А амінокислота лецитин, зокрема, підтримує здоров'я нашої печінки та перешкоджає відкладенню бляшок холестерину на стінках кровоносних судин.

Яєчний жовток також містить багато корисного. Наприклад, ненасичені жирні кислоти,
Омега-3
Фолієва кислота
Лецитин
Вітаміни А, К, Е, В12
Селен
Кальцій

Біотин
Холін

Раніше курячі яйця постійно піддавалися нападкам через високий вміст у них (а саме, у жовтках) холестерину. Однак зараз уже відомо, що причиною підвищення шкідливого холестерину в крові людини є насичені трансжири, які, насамперед, містяться в промислових жирах, усіляких снеках, кондитерських виробах та випічці. Тоді як яйця таких жирів практично позбавлені.

ЯЙЦЯ — КОРИСТЬ ДЛЯ СЕРЦЯ
Китайські вчені вважають, що з'їдаючи одне яйце на день можна значно скоротити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. За результатами дослідження, учасники, що вживали 3-5 яєць на тиждень, виявилися на 11% менше схильні до небезпеки отримати серцево-судинні захворювання, ніж ті, в чиєму меню яйця зустрічалися не більше 2 разів на тиждень. Щодо серцевого нападу цей показник становив 12% та 26% відповідно для геморагічного та ішемічного типів інсультів.

ЯК ЯЙЦЯ ВПЛИВАЮТЬ НА ЗІР
Доведено, що наявність яєць у раціоні позитивно відбивається на нашому зорі. І причин кілька. У яйцях міститься амінокислота холін, що нормалізує роботу нервової системи. Вітамін Е, який, зокрема, відповідає за здоров'я кровоносних судин, робить свій внесок у забезпечення якісного кровопостачання та харчування очей. Каротиноїди- лютеїн і зеаксантин, що входять до складу жовтка, запобігають віковим змінам зорової функції і, у тому числі, стримують розвиток катаракти.


БУДМАТЕРІАЛ ДЛЯ ПІДшлункової залози
Як дієтичний продукт і джерело білків, що легко засвоюються, яйця є важливим елементом підтримки здоров'я підшлункової залози. Амінокислоти, що містяться в яєчних протеїнах, беруть участь у будівництві нових і відновленні пошкоджених клітин цього життєво важливого органу. Але, при захворюваннях підшлункової залози до них все ж таки слід ставитися дуже обережно. У раціон у разі рекомендується вводити лише білки, а від жовтків доведеться відмовитися.

ЯК ЯЙЦЯ ЗАХИЩУЮТЬ ПЕЧІНКУ
Крім інших корисних властивостей, яйця для нас є джерелом фосфоліпідів — високоспеціалізованих жирів, які є незамінним біологічним матеріалом для функціонування всіх без винятку клітин. І зокрема для побудови клітинних мембран, які забезпечують захисну, бар'єрну, обмінну та багато інших клітинних функцій.

Оскільки за родом своєї «діяльності» печінка частіше за інші органи стикається з всілякими агресивними впливами, від яких насамперед страждають мембрани її клітин, своєчасна доставка фосфоліпідів для неї вкрай важлива. І яйця в цьому допомагають як ніякий інший продукт. Адже саме вони найбагатші фосфоліпідами (особливо лецитином) серед усіх продуктів тваринного походження.

Норма яєць для здорового раціону

Якщо ще нещодавно дієтологи настійно не рекомендували з'їдати більше 2-3 яєць на тиждень, то зараз така норма може бути передбачена для щоденного вживання. Дітям та літнім людям дозволяється 1-2 яйця на день.

А загалом, правильно плануючи свій раціон і дотримуючись поміркованості та різноманітності, можна досягти відмінних результатів. Взяти хоча б японців. За статистикою, кожен житель Японії в середньому з'їдає близько 350 яєць на рік, тобто практично по яйцю щодня. При цьому японці знаходяться у чудовій фізичній формі. Серед них мало людей із зайвою вагою. А рівень серцево-судинних захворювань в Японії — один із нижчих у світі, незважаючи на підвищений фактор стресу. Погодьтеся, не найгірша реклама яєчної дієти!

#яйця #вареніяйця #користьяєць

Комментарии

Информация по комментариям в разработке