Czego NIE ROBIĆ przed powiększaniem ust? Jest aż 13 RZECZY, na które musimy uważać przed zabiegiem, żeby wszystko poszło gładko i żebyście cieszyli się efektami jak najszybciej :)
SPRAWDŹ:
🌞 Krem na dzień z filtrem UV: https://doktormonika.pl/sklep/spf/
🌙 Krem do twarzy z Retinalem: https://doktormonika.pl/sklep/retinal...
🍊 Serum z Witaminą C: https://doktormonika.pl/sklep/serum/
🎓 Kurs Kobido Home: https://doktormonika.pl/sklep/produkt...
📍 Rezerwacja wizyt i ceny (Kraków): https://doktormonika.pl/
#kraków #sprawdźmojekosmetyki
00:00-00:17 Wstęp
00:18-00:53 Nie ignoruj przeciwwskazań
00:54-02:16 Nie bądź chory
02:17-03:01 Nie miej opryszczki
03:02-04:40 Nie zapomnij o siniakach
04:41-05:43 Nie wysuszaj się
05:44-06:35 Nie pij alkoholu
06:36-07:13 Nie jedz tych rzeczy
07:14-07:51 Nie przychodź od razu po chorobie
07:52-08:26 Nie rób ust po szczepieniu COVID
08:27-08:50 Nie idź do dentysty
08:51-09:14 Nie bój się treningu
09:15-09:50 Nie obawiaj się okresu
09:51-10:45 Nie rób ust przed aparatem ortodontycznym
10:45-11:42 Raczej nie bierz Ibupromu
11:43-12:25 Co PO powiększaniu?
Marzyłeś o tym od dawna. W końcu odważyłeś się i zapisałeś się na termin zabiegu powiększania ust. Co powinieneś wiedzieć przed zabiegiem? Jak się przygotować na ten ważny dzień? O tym dowiesz się w tym filmiku.
Po pierwsze. Przed zabiegiem powiększenia ust sprawdź, czy nie masz żadnego przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu. Przeciwwskazaniami do zabiegu powiększenia ust są choroby autoimmunologiczne, czynne choroby infekcyjne, nawet z opryszczką, ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe. Wydaje się, że tych przeciwwskazań jest mało i tak faktycznie jest. Powiem od razu.
Choroba Hashimoto w stanie wyrównania nie jest przeciwwskazaniem do powiększenia ust. Tak samo jak zażywanie hormonów tarczycy typu Euthyrox czy Letrox to tak samo nie jest przeciwwskazanie do wykonania takiego zabiegu. Punkt drugi. Nie wiem, czy to wybrzmiało odpowiednio dobrze w punkcie pierwszym.
Chodzi o to, żeby być całkowicie zdrowym. Czyli nawet ból gardła, ból ucha, lekki kaszel, lekki katar. To wszystko jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Czasami jest tak, że nam się wydaje, że lekka infekcja, jakieś przeziębienie, coś nas powoli zaczyna rozkładać. Ale ogólnie czujemy się dobrze. Nie mamy gorączki i na taki zabieg chcemy się udać.
Ale nie. To wszystko jest przeciwwskazaniem. Musimy być całkowicie, całkowicie bezwzględnie zdrowi, żeby zacząć jakąkolwiek ingerencję w nasze ciało. Kiedy przyjdziemy chorzy kiedy przejdziemy nawet właśnie z katarem na taki zabieg, jest większe ryzyko do komplikacji, do powikłań, do nadkażeń później. A tym samym później etapy gojenia ust, etapy przyswajania się tego kwasu w naszym organizmie są zupełnie opóźnione. I nawet może to wiązać się z tym, że taki zabieg w ogóle się nie przyjmie w tym organizmie.
Kwas się szybciej wchłonie. Albo dojdzie do infekcji i trzeba będzie np. Taki kwas później po prostu rozpuszczać. Dlatego całkowicie, całkowicie musimy być zdrowi, bez żadnych objawów. Jeśli przychodzimy na zabieg. Więc to jest też ten etap przygotowania się do zabiegu. I jeśli cokolwiek czujemy, że nam dolega, od razu przekładamy taką wizytę. Punkt trzeci. I to znowu łączy się z punktem zarówno pierwszym, jak i drugim. Opryszczka. Nie możemy wykonać jakiegokolwiek zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, kiedy mamy opryszczkę. Nawet jeśli to jest opryszczka, która jest już od tygodnia.
Albo kiedy pojawia się bardzo często. W momencie, kiedy opryszczka jest na twarzy, zabieg od razu odraczamy. Czekamy aż wszystko się wygoi, aż nie będzie jej widać. Opryszczka to nie jest zakażenie tylko w miejscu wystąpienia tej opryszczki. To jest wirus, który po prostu jest w nas, jest w naszej krwi. I nie chcemy, żeby doszło do rozsiewu tego zakażenia na cały organizm.
A jest to możliwe w przypadku większej ingerencji z zewnątrz podczas zabiegu. Co w przypadku, kiedy często macie siniaki i kiedy macie skłonność do krwawień, kiedy nawet jak się uderzycie, to zaraz się siniaczycie? W tym przypadku dobrze jest przed zabiegiem tak na 3 dni przed, zacząć zażywać duże dawki witaminy C, nawet do 10 tabletek dziennie. Trzy dni przed zabiegiem, a także trzy dni po zabiegu.
Co w przypadku, kiedy macie tendencję do powstawania opryszczek, kiedy macie często opryszczki, ale w momencie zabiegu takiej opryszczki na szczęście nie macie? Każdy zabieg w okolicy ust, każde nakłucie igiełką w momencie, kiedy jesteście bardzo wrażliwi i często pojawia się opryszczka, może skutkować tym, że ta opryszczka się pojawi ponownie po takim zabiegu. Tego samego dnia, dwa dni później, trzy dni później. Żeby wspomóc swój organizm i żeby zmniejszyć to ryzyko powstania opryszczki, na 3 dni przed zabiegiem zacznijcie zażywać Heviran. Heviran, czyli lek przeciwwirusowy, który jest dostępny dla Was do kupienia w aptece.
Информация по комментариям в разработке