ОСіННі КОЛЬОРИ КЛУМБ. КіШКА ЛЮСЯ.

Описание к видео ОСіННі КОЛЬОРИ КЛУМБ. КіШКА ЛЮСЯ.

По осені потрібно попрацювати на клумбах, видаляючи залишки зів’ялих рослин однорічних квітів, зів’ялі і підморожені пагони трав’янистих багаторічників, як-то: традесканції, півонії, багаторічних айстр, геліантусіви, гібіскусів трав»янистих та інших, вигребти листя. Кущі троянд обрізають наполовину, обприскують мідним купоросом та підгортають землею або мульчуючим матеріалом при настанні стійкого похолодання.

До речі, видалені з клумб залишки квітучих рослин можна скласти про запас в виділеному для цього куточку саду. Згодяться вони на випадок, якщо зненацька зима буде морозною та безсніжною, а рослини на клумбі заздалегідь не вдалося замульчувати традиційними видами мульчі. Тоді згодяться і зрізані півонії і стебла чорнобривців та багаторічної айстри.

Після збирання зів’ялих залишків відразу ж з’явиться вивільнений простір на клумбі для посівів омріяних квітів майбутнього весняно-літнього сезону. Для багатьох морозостійких квітів природним явищем є пізній осінній посів під зиму. Для цих рослин необхідною і достатньою умовою формування життєздатних міцних сходів є перебування їхнього насіння в мерзлій, холодній землі декілька місяців. Тала снігова вода, якою буде замочуватися насіння протягом зимово-весняного періоду, є прекрасним природнім стимулятором росту, і такі рослини зацвітуть набагато пишніше, ніж посіяні весною. Навесні садоводу потрібно буде лише прорідити та розсадити молоді рослинки, якість котрих навіть порівнювати не можна з кволою тепличною розсадою, вирощеною на підвіконні

#огляд_квітів #прибирання_вклумбах

Комментарии

Информация по комментариям в разработке