Об'явлення Івана Богослова, 12 - 22 🕎

Описание к видео Об'явлення Івана Богослова, 12 - 22 🕎

Об'явлення Івана (Йоана) / Об'явлення святого апостола Івана Богослова, розділи 12 - 22. Апокаліпсис. Новий Заповіт. Переклад Івана Огієнка. Українська Аудіо Біблія: http://www.ukrainian-bible.co.uk/ukra... Ukrainian New Testament: Revelation of John read in Ukrainian language, chapters 12 - 22.

Одкровення святого Йоана Богослова - http://bible-lessons.in.ua/new/book27...

Біблія (через читання і слухання) - важливе джерело Божественої благодаті (Божої сили, святої енергії, яка очищає наше падше єство і зціляє душу). Усі християнські церкви настановляють вірних до щоденного читання / слухання Нового Заповіту. Так православні старці наказували вірним читати ЩОДЕННО 2 голов з Євангелії та дещо з апостольських Послань. Це важливо для підтримання духовного розвитку і вельми актуально в часи посту (священики говорять постити при умові щоденного читання Біблії, оскількі піст не про їжу й тіло а про духовний розвиток і очищення).

Апокалі́псис або Апока́ліпсис (грец. αποκαλυψις — відкриття, одкровення), «Об'явлення Івана Богослова» — остання книга Нового Заповіту.

За церковною традицією Апокаліпсис написаний в 90-ті роки 1 століття, хоча ряд вчених відносять його до 69, Іваном Богословом на засланні на острові Патмос, де він мав видіння. Він є одним з найдавніших творів християнської літератури. Провіщаючи кінець світу, друге пришестя Христа, тисячолітнє царство Боже після Страшного Суду апокаліпсис містить у собі таємниче зображення майбутньої долі Церкви Христової та всього світу. Апокаліпсис — єдина книга з усього Нового Заповіту, яку можна за жанром повністю віднести до так званої «пророчої» літератури, разом з «пророчими» книгами Старого Заповіту. Монастир Іоанна Богослова та печера Апокаліпсиса на острові Патмос, де Іоанн Богослов прийняв видіння, нині внесені ЮНЕСКО до переліку об'єктів світової спадщини. Апокаліпсис — пророча книга, яка як і старозавітні пророцтва не були зрозумілими, доки не справдилися. Так і ця пророча книга Нового Заповіту залишається багато в чому таємницею. А все ж таки, з неї можна багато про що здогадатися. Є різні «школи» інтерпретації пророцтв Об'явлення. В той час як одні теологи («претеристи») вважають, що св. Іван пророкував про долю ворожої йому Римської імперії — і використовував при цьому алегоричну мову для приховування змісту своїх писань — інші теологи («футуристи») бачать в Об'явленні пророцтва про долю всього людства, всієї людської історії. Нарешті, є теологи-«символісти», які бачать у пророцтвах Об'явлення символічну картину конфлікту між Добром і Злом.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке