Στιγμιότυπα | Απόλλων - ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2 (23η αγ. πρωταθλήματος 2023-24)

Описание к видео Στιγμιότυπα | Απόλλων - ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2 (23η αγ. πρωταθλήματος 2023-24)

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη απέναντι στον Απόλλωνα με 2-1 πανηγύρισε απόψε η ομάδα μας στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Η ΟΜΟΝΟΙΑ προηγήθηκε στο 6ο λεπτό με κοντινή προβολή του Λέτσιακς μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μπεζούς, ενώ στο 28′ ο Φαμπιάνο έδιωξε το πέναλτι του Βαλμπουενά.

Στο 87ο λεπτό ο Σαγκάλ με δυνατή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίκτυα και σημείωσε το 1-1, όμως στο 90’+6 ο Σιπριάνο με υπέροχο δυνατό συρτό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίκτυα και χάρισε τους τρεις βαθμούς στην ΟΜΟΝΟΙΑ.

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ για να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε κανένα βίντεο από το κανάλι του OFC TV στο Youtube! Πατήστε το καμπανάκι για να λαμβάνετε ειδοποίηση μόλις ανέβει νέο βίντεο!
► Εγγραφή:    / omonoiafootball