Описание к видео Semifinala Turneu T. Herrera 1989 Real Madrid - Steaua Bucuresti 1-2 repriza secunda

S-c-h-i-m-b/v-a-n-d aceste meciuri de fotbal intregi, de colectie, cu altele din anii `80, `90 si 2000, la adresa [email protected]
Secvente de la mijlocul reprizei secunde, in care Muzsnay ii paseaza lui Hagi, in min. 1 al inregistrarii, resp. min. 71, care inscrie cu un sut plasat de la 21 de metri, iar scorul devine 1-2. Faza comica, in min. 6 al inregistrarii, resp. min. 77, in care Hugo Sanchez, scapat singur pe contra-atac, il faulteaza destul de dur pe Lung, care a iesit din careu pentru a degaja mingea. Ungureanu pierde o minge la mijlocul terenului, in min. 20 al inregistrarii, resp. min. 90+1, Michel centreaza in fata portii, Losada plaseaza o lovitura de cap de la 3 metri, care intalneste vinclul portii lui Lung, si revine in teren.