2005-2006 Hamburg - Rapid Bucuresti 3-1 repriza secunda

Описание к видео 2005-2006 Hamburg - Rapid Bucuresti 3-1 repriza secunda

S-c-h-i-m-b/v-a-n-d aceste meciuri de fotbal intregi, de colectie, cu altele din anii `80, `90 si 2000, la adresa [email protected]
Secvente din primele 20 de minute ale reprizei secunde, in care Rapid ataca, iar in min. 5 .15 al reprizei seunde, respectiv min. 50 al meciului, Badoi centreaza in careu, de unde legenda rapidista Buga plaseaza o lovitura de cap respinsa de portar de pe linia portii, mingea revine in teren, de unde Buga de data asta inscrie, facand ca scorul sa devina 2-1. Insa, in min. 17.03 al reprizei secunde, respectiv min. 63 al meciului, la o minge lunga aruncata in careu, Barbarez ii paseaza inapoi la olandezul Van der Vaart, care cu un sut plasat de la 15 metri inscrie fara sperante pentru Coman, si scorul devine 3-1, care va fi si scorul final, iar giulestenii se califica mai departe. Un meci desfasurat pe o vreme rece si cu ninsoare.