Виробництво цукру в Україні. Шлях бурякової насінини до солодкого кристалу | Цукрові буряки KWS

Описание к видео Виробництво цукру в Україні. Шлях бурякової насінини до солодкого кристалу | Цукрові буряки KWS

Цукрова промисловість – одна з найстаріших і найважливіших галузей харчової промисловості України, продукція якої до 1914 року, поруч зі збіжжям, була найважливішим предметом експорту. Сьогодні цукрова галузь України дозволяє виробляти до 2-х млн тон бурякового цукру в рік, що не лише повністю забезпечує внутрішні потреби країни, але й формує значний експортний потенціал. І нам дуже приємно, що значну частину сировини для виробництва цукру складають саме цукрові буряки селекції KWS, частка яких на полях України з року в рік все більшає.

Запорукою отримання високоякісної продукції, поряд із відпрацьованим, модернізованим та вдосконаленим технологічним режимом на заводі, є беззаперечна якість цукросировини. І ми постійно наголошуємо нашим вирощувачам цукрових буряків, що всі агротехнічні заходи (від сівби до збирання) мають бути спрямовані саме на максимізацію виходу з гектару саме тон цукру, а не тон буряка.

Цієї осені ми побували у самому «серці» цукровиробництва Полтавщини – на Яреськівському цукровому заводі, і дізналися, який шлях проходить бурякова насінина, перш ніж стати солодким кристалом. Тож з радістю запрошуємо і вас поринути в цей магічний світ, де народжується цукор!

До речі, ось тут https://bit.ly/3DYx7LC розкрито всі етапи трансформації цукрового буряка у готову продукцію.

Приємного перегляду!

#KWS #ЦукровіБуряки #Астарта #Astarta

Підписуйтесь на наш YouTube-канал:
   / kwsukraine  

А ще нас можна знайти тут:
Сайт: https://www.kws.com/ua/uk/
Фейсбук:   / kwsukraine  
Інстаграм:   / kws.ukraine  
Телеграм: https://t.me/kws_hub

KWS UKRAINE — це офіційний канал компанії KWS в Україні, де ми розповідаємо про життя компанії зсередини та про застосування нашого насіння для конкретних потреб та вимог наших клієнтів: цукровий буряк, кукурудза (на зерно, силосна та енергетична), зернові (гібридне жито, пшениця та ячмінь) та олійні культури (ріпак, соняшник).

Комментарии

Информация по комментариям в разработке