Off Side. Випуск 10. Сезон 5.

Описание к видео Off Side. Випуск 10. Сезон 5.

Привіт, футболмани та християни! Ох, який же тур нам видали команди цієї суботи! І в Першій і у Вищій Лізі порадували сюрпризами та божевільними матчами та дали декілька інформаційних бомб про які ми сьогодні і поговоримо! Тож заварюйте чайок, печіть булки бо миииии починаємо!
У першій лізі відбулися такі матчі: ВТК розійшлося мировою з БугТаун 3-3, Фенікс сенсаційно обігрує Аякс 2-1, Вінницькі Шершні громлять Олімпік 7-2, а Вінфілд ледь не оформлює камбек, але все ж поступається Гедеону 4-3.
А поєдинок між Вінницею Молодіжною та Епіцентром починався відверто дуже цікаво. Першими реалізували свій момент ВінМол і досить довго його утримували. По векторах переміщення команд, то вони змінювалися дуже швидко і явного лідера до кінцівки тайму виділити не можна було. Вже у роздягальню Епіку все ж вдалося зрівняти цифри на табло і піти на перерву з одиницями в рахунку. Опісля ж неї Молодіжка дещо зменшила в темпі і Епіцентр почав цим користуватися. Синьо-білі крок за кроком забили ще три шкіряні кулі до сітки голкіпера ВМ та довели рахунок до переможного 4-1. Ця перемога дозволяє продовжувати Епіцентру перебувати на другій позиції.
І матчем туру та загалом матчем-сенсацією, або матчем-сюрпризом, як хочете так і називайте стала гра між Благодаттю та Барбершопом. Церюльники цього разу ніби скаженими псами вкушені грали з такою злістю та завзяттям, що людеру місця на полі було мало. Вони забили першими і майже увесь перший тайм тримали мінімальний перевіс вигризаючи м’яч з під ніг суперника не даючи увійти в свій штрафний прямокутник. Та все ж благодатні змогли вирівняти рахунок і подібно до попереднього матчу на перерву команди пішли з цифрами 1-1. Другий тайм запам’ятався рівною красивою боротьбою в якій більше все ж моментів було в барберів, але всі їхні намагання витягував Вадік Лічман, чесно кажучи якби не він, то Благи взяли ще штук п’ять до своєї авоськи. Як висновок забити більше нікому не вдалося і вперши в цьому році Благодать втрачає очки і грає свою першу нічию 1-1.
Та це їм не заважає триматися на першому місті турнірної таблиці з результатом у 28 очок, друге місце як вже згадувалось у Епіцентру, а трійку лідерів замикає Аякс.
Продовжуємо Вищою Лігою. Тут Дельпінья нажаль не зібралася і Автогрот записав собі автоперемогу 0-5, Автофішка в прекрасному герці розійшлася миром з ІнтерАТ 3-3, А-Таксі також оформило не явку проти Яско 0-5, а Штурм мінімально програв Арсеналу 1-2.
Ще однією дуже цікавою вийшла гра Сосонки та Куби. Вони в цьому сезоні перейшли з Першої Ліги та вже багато в чому стали сюрпризом для більш іменитих команд, а вже в цій зустрічі їм довелося поборотися за три очки одна з одною. Куба в своїй стандартній тактиці грала від оборони на контрвипадах, Сосонка ж будувала свої схеми у якості першого номера будуючи комбінації ближче до воріт суперника. Не зважаючи на це можна констатувати прекрасну рівну та насичену на моменти гру, яка закінчилася з мінімальною перевагою команди з Сосонки. Загальний рахунок 3-2.
Останнім в нашому огляді буде матчі між Козак+ та Олімпом. Перший гол тут залетів на стартових хвилинах і його автором гравець козаків. Через деякий час ігрових гойдалок Олімп все ж відновлює нічийний результат, а вже до перерви мінімально виходить вперед. Другий тайм по своїй статистиці чимось повторював перу половини. Команди грали компактно та старалися комбінувати виходячи з щільної оборонив динамічними випадами. Але саме в другій двадцятихвилинці більш результативною стала гра Олімпійців. Вони забили іще два голи та закінчили поєдинок з рахунком 1-3 на свою користь.
І опісля цього Олімп обганяє ІнтерАТ та виривається на другу позицію, гавришівці ж переміщаються на третю, четверте та п’яте місце з відставанням лише в один бал тримають Яско та Автофішка, а на троні й надалі перебуває Автогрот з двадцятьматрьома балами в активі.