Описание к видео Spania - Franța, prima semifinală de la Euro 2024. Cosmescu: "Portugalia are un bufon pe margine"

Bogdan Cosmescu și COsmin Băleanu au fost invitații lui SIlviu Tudor Samuilă la Euro Show. Cei doi invitați au comentat pe marginea celor două partide din sferturile de finală ale Euro 2024, Spania - Germania șii Franța - Portugalia. Ibericii și francezii se vor întâlni în semifinalele competiției. Spania a trecut de Germania cu 2-1, după prelungiri, în timp ce, după 120 de minute de joc fără gol marcat, Franța s-a calificat la loviturile de departajare.

🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

📸 Pagina oficială de Instagram:  / orangesportromania

✉️ Email: [email protected]