Сьогодні у цьому відео "Просування сайту та інтернет-магазину. Що обрати Facebook VS SEO?" я розповім Вам коротку інформацію про те, як максимально ефективно розвивати свій бізнес у мережі, і які нюанси варто врахувати, щоб мати високу конверсію.
Корисні посилання:
👉 Розумні поп-ап форми, опитування (відгуки) - https://www.plerdy.com/ua/smart-forms/
👉 Карта кліків - https://www.plerdy.com/ua/heatmap/
👉 SEO-Checker (сервіс SEO-сповіщень) - https://www.plerdy.com/ua/seo-alerts/
👉 Записи сеансів користувача - https://www.plerdy.com/ua/user-sessio...
Просування інтернет-магазину у Facebook: що варто знати?
Facebook не для всіх товарів чи послуг. Не всі товари можна просувати через Facebook, простою причиною є те, що ми не знаємо поведінки покупців. Чи людина хоче купити? Чи вже купила? І який вид товару чи підвид її цікавить?
Facebook не підходить більшості магазинам.
Facebook не має можливості таргетувати аудиторію за ключовими словами. Тут ми не можемо вибрати ключові словосполучення за яким ми будемо показувати наше оголошення.
Спочатку інформація від друзів, а вже потім від бізнес-сторінок/компаній. Якщо подивитись на Facebook сторінку спочатку алгоритм працює таким чином, що пости показуються від друзів, а пізніше сторінок на які підписався я.
Facebook має досить дивну аналітику. При налаштуванні реклами у Facebook, в Google Analytics ми бачимо, що до нас приходить трафік і він може мати достатньо високий % відмов. А в аналітиці Facebook показуються інші цифри.
Аналітика конкурентів.
SEO-просування сайту: як відбувається та що необхідно знати?
У більшості країн пошукова система Google займає досить високі показники трафіку і подекуди може досягати 95%.
Переваги SEO-просування сайту та інтернет-магазину над просуванням у Facebook:
Можливість таргетування на потенційного клієнта через вибір ключових запитів. Власник чітко може описати свій продукт, товар, послугу і просувати ті словосполучення, якими може бути зацікавлений покупець. Наприклад, якщо це кухонний стіл певного бренду, певної країни чи виробника українського чи польського. Тобто це все можна грамотно проструктурувати на своїх цільових сторінках.
Велика кількість цільового трафіку. Як правило, користувачі прямують в гугл коли хочуть одразу щось купити, або підбирають чи ознайомлюються з товарами/послугами. Це дає змогу великій к-сті користувачів переглянути вашу пропозицію.
Можливість накопичення ефекту та результатів. При вкладенні грошей з року в рік відбувається накопичення, а у Facebook такого немає переважно вклали гроші у рекламу, строк дії реклами закінчився та у вас немає нічого крім лайків, share і коментарів, можливо вас запам'ятають і повернуться.
Можливість перевірки результатів і ефективності через Google Analytics та Google Search Console. Величезний плюс, є те, що якість і ефективність гарно перевіряються через Google Analytics. Там ми бачимо трафік, процент відмов і можемо зрозуміти як можна вдосконалити на основі Google Search Console ту чи іншу сторінку на основі семантики
Поведінкові фактори краще видно у карті кліків Plerdy. Дуже легко перевірити як ваші юзери поводяться на сторінках вашого сайту чи вони прийшли з каналу трафіку Facebook чи вони прийшли з каналу трафіку Google Organic. Під'єднавши карту кліків Plerdy ми бачимо, які можуть бути поведінки користувачів. Якщо поведінка юзерів не є активною, тобто користувачі не клікали нічого, зайшли/вийшли, то зразу можна сказати, що цей канал трафіку не ефективний. SEO набагато дешевше, бо відбувається процес накопичення в процесі просування.
Якщо у Вас виникли запитання, залишайте коментарі чи пишіть мені у соціальних мережах:
👉 / andriy_chornyy
👉 / chornyy.a
Я з радістю Вам відповім та допоможу покращити конверсію Вашого інтернет-магазину.
Вдячний за кожен перегляд відео "Просування сайту та інтернет-магазину. Що обрати Facebook VS SEO?".
Якщо Вам сподобалося відео ставте лайк і підписуйтесь на мій канал
/ @andriy-chornyy
Дякую за увагу! До нових зустрічей.
Информация по комментариям в разработке