JUNIORZY: Orzeł Dębno vs Dunajec Zakliczyn 3:1 (2:1), bramki | 24.04.2024r

Описание к видео JUNIORZY: Orzeł Dębno vs Dunajec Zakliczyn 3:1 (2:1), bramki | 24.04.2024r

Zwycięstwo juniorów starszych!
Mecz rozpoczął się spokojnym panowaniem biało niebieskich, którzy przez pierwsze kilka minut tworząc dobre akcje, niestety nie odnaleźli drogi do bramki przeciwnika. Po pierwszym kwadransie w drużynę wdarł się lekki chaos, natomiast dobre interwencje obrońców oraz bramkarza, nie pozwoliły na strzelenie bramki przeciwnikom. W 24 minucie podanie otrzymał Korcyl, ominął on obrońcę i celnie zagrał piłkę do dobrze ustawionego Szwalca, który pewnie wykończył akcję. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź przeciwników, gdyż w 27 minucie napastnik przyjezdnych otrzymał podanie i mocnym strzałem pokonał zasłoniętego Sikorę. Młode Orły jednak ruszyły do ataku tworząc kilka skutecznych akcji, obronionych przez dobrze dysponowanego bramkarza Dunajca. Bramkę do szatni strzelił Szwalec, który otrzymał długie podanie od Klisia, a następnie wykończył akcję sam na sam. W drugą połowę obie drużyny weszły z nastawieniem bojowym, konstruowały akcje jednak żadna nie została zakończona golem. W 77 minucie padła pierwsza bramka drugiej części spotkania, gdy Powroźnik strzałem z pierwszej piłki wykorzystał podanie Kukusia. Do końca meczu mogliśmy zobaczyć jeszcze kilka groźnych akcji naszych juniorów, jednak zostały one obronione przez bramkarza przeciwników.
Orzeł Dębno 3:1 Dunajec Zakliczyn