Якби коти могли б проходити Айзека (у них лапки) проходження українською

Описание к видео Якби коти могли б проходити Айзека (у них лапки) проходження українською

Привіт! Так, Item description mod оновився і злетіла мова, а я не звернув навіть уваги)) Проходимо челенджі в The binding of Isaac: Repentance, сьогодні челендж Cat Got Your Tongue, в майже голому сейві, всі ж люблять айзека. Буде більше контенту згодом, підтримуй для українського контенту, планую знімати інші круті виживалки/кооп ігри!

Discord де сиджу я з друзями (поки вхід безплатний):   / discord  
Власне мій канал: https://cutt.ly/7wZdYIwp
Інші соц мережі згодом!

The Binding of Isaac — відеогра в жанрі roguelike, розроблена незалежними розробниками Едмундом МакМілленом і Флоріаном Гімслем. Вона була випущена у 2011 році для Microsoft Windows, а пізніше портована на OS X і Linux. Назва та сюжет гри натхнені біблійною історією про зв'язування Ісаака. У грі мати Ісаака отримує послання від Бога, котрий вимагає життя її сина як доказ віри, й Ісаак, побоюючись за своє життя, тікає в повний монстрів підвал їхнього будинку, де йому доведеться боротися за життя. Гравці керують Ісааком або одним із семи інших персонажів, яких можна розблокувати через процедурно згенероване roguelike підземелля, створене за мотивами The Legend of Zelda, перемагаючи монстрів у бою в реальному часі, збираючи предмети та бонуси, щоб перемогти босів і, зрештою, матір Ісаака.

Гра стала результатом тижневого ґеймджему між Макмілленом і Гімслем із метою розробки roguelike, натхненної The Legend of Zelda, що дозволило Макміллену продемонструвати свої почуття як до позитивних, так і до негативних аспектів релігії, які він сформував після конфліктів між його католицькими та народженими згори членами сім'ї. Макміллен уважав цю назву ризикованою, але на вибір якої він міг би піти після фінансового успіху Super Meat Boy, і випустив її в Steam у вересні 2011 року, не роблячи багато шуму й не очікуючи великих продажів. Незабаром гра набула популярності частково завдяки різноманітним летсплейним відео. МакМіллен і Гімсль випустили доповнення «Wrath of the Lamb» у травні 2012 року, але подальше розширення гри обмежувалося платформою Adobe Flash. Вони почали співпрацювати з Nintendo у 2012 році, щоб випустити версію для 3DS, але пізніше Nintendo відмовилася від угоди, посилаючись на суперечки щодо релігійних тем гри.

Розробник Nicalis працював з МакМілленом у 2014 році, щоб завершити римейк гри The Binding of Isaac: Rebirth, додавши додаткові функції, заплановані МакМілленом, які перевищували обмеження Flash, а також покращити графіку гри та відкрити шлях портам на инші системи, зокрема PlayStation 4 і Vita, Xbox One, Wii U, Nintendo 3DS і Nintendo Switch. Цей римейк часто називають однією з найкращих roguelike-ігор усіх часів.

The Binding of Isaac є грою жанру dungeon crawl із перспективою "згори донизу", представлена використанням двовимірних спрайтів, у якій гравець управляє Ісааком або іншими персонажами, досліджуючи підземелля, розташовані в підвалі ісаака. Персонажі різняться швидкістю, кількістю здоров'я та завданої шкоди, іншими атрибутами. Механіка та вигляд гри схожі на підземелля The Legend of Zelda, але включають випадкові, процедурно згенеровані рівні на манір гри roguelike. На кожнім поверсі підземелля гравець повинен перемогти монстрів ув одній кімнаті, перш ніж перейти до наступної. Найчастіше це робиться кулеподібними сльозами персонажа у стилі дводжойстикового шутера, але гравець також може використовувати обмежений запас бомб, щоби пошкодити ворогів і очистити частину кімнати. Інші методи перемоги над ворогами стають можливими з отриманням персонажем покращань: предметів, які автоматично надягає персонаж гравця після підбирання, і які можуть змінити основні властивості персонажа, як от здоров'я чи силу кожної сльози, або ж викликати додаткові вторинні ефекти, наприклад, заряджені сльозові постріли після втримування кнопки контролера протягом короткого часу чи засіб випускання сліз позаду персонажа. Покращання включають пасивні предмети, які автоматично покращують атрибути персонажа, активні предмети, які можна використати один раз, перш їх доводиться перезаряджати, проходячи додаткові кімнати в підземеллі, й одноразові бонуси, як пігулки чи карти Таро, які одразу витрачаються й дають єдину вигоду, наприклад, відновлення повного здоров'я або збільшення/зменшення всіх атрибутів персонажа. Ефекти покращань додаються один до одного, завдяки чому гравець може створювати дуже вигідні комбінації бонусів.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке