Debata 3x Head of Agile II - K. Ćwiakowska, M. Krzywiński, J. Dobosz - webinar #9

Описание к видео Debata 3x Head of Agile II - K. Ćwiakowska, M. Krzywiński, J. Dobosz - webinar #9

#agile #scrum #agiletransformation #scrummaster #scaledagileframework #scaledagile

Pierwsza odsłona debaty Heads of Agile została odebrana bardzo pozytywnie, dlatego wracamy do formuły z kolejnymi prelegentami! W drugim odcinku udział wzięli:

Maciej Krzywiński (Nationale-Nederlanden)

Zagadnieniami zwinności w rozwoju produktów zajmuje się od dekady w rolach scrum mastera, agile coacha, chapter lidera, lidera centrum kompetencji zwinnych. Do tej pory miał okazję pracować zarówno z zespołami kolokowanymi, jak i rozrzuconymi po kilku kontynentach. Był świadkiem, a później uczestnikiem zwinnych transformacji dużych – i wielkich – organizacji o niezwyciężonej, wydawać by się mogło, sile bezwładności. Pracował w branżach e-commerce, farmaceutycznej, e-learningowej, bankowej i ubezpieczeniowej.
W swojej pracy najbardziej interesuje go interakcja z ludźmi oraz poszukiwanie różnych rozwiązań jako środków do celu, którym jest zwinność biznesowa organizacji. Kocham utwór „Scrum” zespołu Slayer. Nie, nie ma on nic wspólnego ze zwinnością. ;)

Jakub Dobosz (Pragmatic Coders)

Ceni synergię zespołu, przejrzystość działania i otwartą komunikację. W branży IT od ponad 15 lat w różnych rolach (programista, PM, PO, lider). Obecnie pracuje z zespołami i Product Ownerami poszukując optymalnego sposobu dostarczania wartości. Jest praktykiem i entuzjastą NVC.

Kamila Ćwiakowska (StepStone)

Jej ścieżka zawodowa od początku była związana z IT, co naturalnie pchnęło Karolinę w stronę zainteresowania się zwinnością - nie tylko ze względu na wrodzoną ciekawość, ale również motywowana chęcią przezwyciężenia wyzwań, których doświadczył na własnej skórze przy podejściu kaskadowym. Mnogość ról (Project Manager, Program Manager, manager, Process Improvement Expert, Agile Coach i Agile Lead), branż (bankowa, rekruterska) i środowisk (polskie i międzynarodowe firmy) pozwoliło jej patrzeć na funkcjonowanie zespołów i przedsiębiorstw z różnych perspektyw, prowokując do poszukiwania coraz lepszych i bardziej efektywnych rozwiązań.

Zapraszam również do:

lektury bloga Agile Adept.pl https://agileadept.pl
wsparcia społeczności Agile Adept w serwisie Patronite https://patronite.pl/agile-adept
Dołączenia do społeczności w serwisie Patronite https://www.meetup.com/agile-adept/

Комментарии

Информация по комментариям в разработке