Off Side. Сезон 8. Випуск 11

Описание к видео Off Side. Сезон 8. Випуск 11

Привіт, футболмани та християни! Закінчилася перша половина наших змагань і перед канікулами ми провели останній тур групового етапу Подолянка Кап де визначилися усі команди, які будуть брати участь у плей-офф цього турніру. Тому запасаємось холодненьким, обгортаємось мокрим простирадлом, донатимо на крила люті бооо мииии починаємо!
Стартуємо групою А в якій Ягуар та Незламні для яких гра була не вирішальною просто вирішили не смажитися на 40ка градусній спеці та не зіграли матч за ініціативи диких кішок. Як я й сказав це не вплинуло на турнірне становище де Ягуар 100% проходе у Плей Офф.
В другій грі ж між Вінфілдом та Волті ситуація була навпаки максимально напружена перед поєдинком, адже саме той хто взяв би у ньому 3 очки - потрапив би до наступного етапу. Поєдинок був напружений рівно половину тайму, коли Вінфілд ще більш менш мав сили стримувати молодих суперників і відставав лише 1-2. Далі не зважаючи на присутні моменти у обох колективів - Волті виявились набагато більш забивними і швидшими за опонентів. У підсумку 1-7 на користь магазину побутової техніки, який і йде далі.
В групі Б в першому матчі Легіону була дуже потрібна перемога над Благодаттю, але доля розпорядилася так, що саме Благі змогли декласувати суперника 1-6 та вийти до плей офф.
Вже в наступній дуелі Куба не зважаючи на те що вони вже вибороли право на проходження далі також билися як леви проти Вищолігових Гедеонівців. Кубинці - як основна команда сенсація цього турніру підтвердила свій статус виборовши мінімальну перемогу 2-1 та зрівнявшись в очковому доробку з Благими, але відповідно по показнику +/- вони займають друге місце у групі.
Переходимо до групи С. Тут найбільша брама розігралася за друге прохідне місце. Так КорсарЕплПро поступився РЗХ 0-2, а ДонНУ переграло Епіцентр 4-1. Це дозволяє донеччанам напряму проходити в ⅛, по показниках забитих/пропущених другими завершують гонку Корсари.
В групі Д ж БугТаун не з’явився на поєдинок з Барберами давши їм таким чином квиток у плей-офф, а АріАрт очікувано перегра Аврору у очному протистоянні 5-1 та з першого місця пройшов далі. У цьому поєдинку до слова Аврорівці не зважаючи на свій нижчий ранг доволі стійко трималися проти іменитого суперника, особлива варто відмітити хороші захисні редути на чолі з їх голкіпером Володимиром Паламарчуком, який не зважаючи на те що пропустив п’ять голів ще дуже багато ударів відбив. Що ж до АріАрт то два голи забив Рябоконь і по одному Гега, Салій та Мельник.
Продовжуємо групою Е. В ній в останньому турі було все доволі прогнозовано. У протистоянні Роксани з 3тім таймом - Рокси навалили 12ть м’ячів три з яких забив Подорожний, три Цюпка і по одному Онур, Захаров, Кухарець, Пирогівський та Багатько. Ця перемога дозволяє Роксам з другого місця попрямувати у плей-офф.
В паралельному ж матчі Кусто Агро хоч і у двічі меншим рахунком але також розгромив своїх суперників з Атлетика 2011 ну і можемо зауважити, що саме аграрії ставлять рекорд по показнику +/-, який склав +26.
Група Ф відзначилася лише одним матчем, адже ВінСіті не зібралися на гру і подарували Драйверам 3 бали до копилки. А щодо гри Аграрія та Фенікса, то від неї очікували дійсно видовищності та гостроти, але отримали розгром Фенікса, який прибув на дуель без голкіпера та кількох ключових гравців. Вже до перерви Агрономи занесли вісім безвідповідних голів своїм протеже, а в другому таймі довершили почате ще шістьма реалізаціями. У відповідь птаха, яка у цьому матчі згоріла в попіл відквитала два м’ячі силами Мельника та Ільїна. Найбільше забивали у Аграріїв Паламарчук та Ібе. Відповідно Аграрії потрапляє в ⅛ з першого місця, а Фенікс не зважаючи на поразку йде з другого.
Ну і кілька слів ще скажемо про групу Г. Тут також до слова сенсацій не було, але можна відзначити надзвичайно цікаву гру Юнайтеду та Яско. Першими в двобої забили об’єднані, але ближче до середини тайму гол відквитав Онищук, який вже перед перервою вивів своїх колег по команді вперед. На старті другої половини не зважаючи на рівність на полі Малка подвоює відставання, але зовсім скоро В’ячеслав Заєць доборовшись до кінця знову його скорочує до мінімуму. Далі ще обмін голами після якого Сененко ставить крапку в поєдинку забиваючи останній у цій зустрічі гол і даруючи Яско перемогу 3-5.
На паралельному полі ж у цій групі також зустрічалися ЗВА та Аргон. Збірники вже до п’ятої хвилини зробили можна сказати нокдаун супернику забивши три голи, але на цьому їхні звитяги закінчилися. До перерви камбек Аргонівців розпочав Островський, а опісля неї продовжили Цимбал, двічі Олексієнко, Шматюк та Джога. Відповідно рахунок на табло встановився більш ніж позитивний для Аргону 3-6. І з цієї групи поперердньо точно виходять до плей офф Яско та Юнайтед, щодо аргону організаційний комітет ще рахує бали серед третіх місць усіх груп.