☘️Кон'юнктивіт у дітей: симптоми, причини і профілактика

Описание к видео ☘️Кон'юнктивіт у дітей: симптоми, причини і профілактика

☘️Кон'юнктивіт у дітей: симптоми, причини і профілактика
Кожна третя-четверта дитина, яка звертається зі скаргами до офтальмолога, має діагноз гострий кон'юнктивіт. Лікарка-офтальмологиня KinderKlinik Надія Марюхніч розповіла про це захворювання, його причини та профілактику.

Кон'юнктивіт - це патологічний процес, що протікає в слизовій оболонці ока. Вона виконує захисну функцію очей. У нормі вона повинна бути прозорою і блискучою, а при кон'юнктивіті оболонка запалюється. Причини цього процесу можуть бути інфекційними та неінфекційними.

Симптоми кон'юнктивіту:
- почервоніння очей;
- набряк слизової оболонки;
- виділення.

Дитина також може відчувати печіння, дискомфорт, присутність стороннього предмета. При кон'юнктивіті дитина інтенсивно розтирає очі, мружиться, уникає яскравого світла.

👉🏻Що робити при кон'юнктивіті?
Уважно поспостерігайте за дитиною. Якщо впродовж декількох годин симптоми не проходять, то обов'язково зверніться до офтальмолога. Ні в якому разі не використовуйте бактеріальні краплі без призначення лікаря, оскільки причиною стану може бути не бактеріальна інфекція. Запалення слизової оболонки ока може початися також під час прорізування, зміни зубів або при утворенні карієсу. В такому випадку бактеріальні краплі теж не застосовуються. Правильне лікування може призначити тільки лікар, з'ясувавши природу захворювання.

👉🏻Профілактика кон'юнктивіту
Стежте, щоб дитина регулярно мила руки і обличчя після вулиці. Це допоможе змити зі шкіри бактерії, віруси і пилок рослин. Не забувайте, що іграшки повинні бути безпечними.


Не затягуйте запальний процес і як можна швидше звертайтеся до лікаря, який почне правильне і ефективне лікування. У KinderKlinik на вас чекають досвідчені і кваліфіковані офтальмологи, які завжди готові допомогти вашій дитині!
_________________________________________________________________________
Конъюнктивит у детей: симптомы, причины и профилактика
Каждый третий-четвертый ребенок, который обращается с жалобами к офтальмологу, имеет диагноз острый конъюнктивит. Врач-офтальмолог KinderKlinik Надежда Марюхнич рассказала об этом заболевании, его причинах и профилактике.

Конъюнктивит - это патологический процесс протекающий в слизистой оболочке глаза. Она выполняет защитную функцию глаза. В норме она должна быть прозрачной и блестящей. При конъюнктивите оболочка воспаляется. Причины этого процесса могут быть инфекционными и неинфекционными.

Симптомы:
- покраснение глаз;
- отек слизистой оболочки;
- выделения.
Ребенок также может ощущать жжение, дискомфорт, присутствие постороннего предмета. При конъюнктивите ребенок интенсивно растирает глаза, щурится, избегает яркого света.

Что делать при конъюнктивите?
Понаблюдайте за ребенком от нескольких часов до суток. Если симптомы не проходят, то обязательно обратитесь к офтальмологу. Ни в коем случае не используйте бактериальные капли без назначения врача, поскольку причина состояния может быть не бактериальная инфекция. Воспаление слизистой глаза может начаться также во время прорезывания, смены зубов или при образовании кариеса. В таком случае бактериальные капли тоже не применяются. Правильное лечение может назначить только врач, выяснив природу заболевания.

Профилактика конъюнктивита
Следите, чтобы ребенок регулярно мыл руки и лицо после улицы. Это поможет смыть с кожи бактерии, вирусы и пыльцу растений. Не забывайте, что игрушки должны быть безопасными.

Не запускайте воспалительный процесс, как можно скорее обращайтесь к врачу, который начнет правильное и эффективное лечение. В KinderKlinik вас ждут опытные и квалифицированные офтальмологи, всегда готовые помочь вашему малышу!

Комментарии

Информация по комментариям в разработке