7. Становлення московії. Курс "Становлення сучасної України" Т.СНАЙДЕРА

Описание к видео 7. Становлення московії. Курс "Становлення сучасної України" Т.СНАЙДЕРА

Від Київської Русі до московії: таємниці історії

Подякувати авторам за якісний переклад можна тут:
💳 Картка Приват: 5168 7521 0180 7652
💳 Картка МОНО: 5408 8100 4000 6347
🏦 Підтримати канал: https://my.subsub.cc/subbro/KHMARYNKA
☕ Coffee — https://www.buymeacoffee.com/KhmarynkaUA
🍩 Patreon —   / khmarynkaua  
💸 Pay Pal: [email protected]

У цій лекції професор розглядає роль та вплив наступників Київської Русі, кожен з яких претендував на титул правителя всієї Русі. Від Великого князівства Литовського до Монгольської Русі, професор розкриває ключові події та фактори, які визначили шлях цих держав через історію.
Після вторгнення монголів частина земель Київської Русі потрапила під владу Золотої Орди, з якої виникла московія. Москва, як місто і держава, з'явилася після знищення Русі монголами і зуміла здобути собі вплив завдяки збору податків для монгольських правителів.
Професор розкриє особливості московії та її жителів, які успадкували від Київської Русі мову, релігію та правлячу династію. Дізнаємося про територіальне розширення московії та її протистояння з Кримським ханством та Китаєм.
Приєднуйтесь до нас у цю цікаву подорожі через історію, щоб розкрити та зрозуміти спадщину Київської Русі та її наступників.

Зазначаємо, що оригінальне відео належить Yale University та знаходиться за посиланням —    • Timothy Snyder: The Making of Modern ...  
Переклад не перевірявся та не затверджувався правовласником відповідно до вимог ліцензії CC BY-NC-SA 3.0 US. Відповідна ліцензія зберігається і на наш переклад у цьому відео.

На каналі Хмаринка Science ми намагаємося популяризувати науку, розповідати різні цікаві речі, у тому числі новини, про космос, тварин чи природні явища.

Наші соціальні мережі:
Facebook:   / scienceua1  
Telegram: https://t.me/UA_Science1
Twitter:   / ua_science  

Дякуємо за озвучку студії RadioSound
https://www.rspro.studio/
e-mail: [email protected]

Комментарии

Информация по комментариям в разработке