На заводі «УТК ХімАльянс». Як виглядає «кухня» приготування КАС і РКД | Latifundist

Описание к видео На заводі «УТК ХімАльянс». Як виглядає «кухня» приготування КАС і РКД | Latifundist

З початку повномасштабного вторгнення на українському ринку добрив найшвидше відновилося споживання КАС. Показники виробництва вже майже досягли довоєнних рівнів (в цьому році це майже 800 тис. т) і це незважаючи на тимчасову втрату територій у п’ятьох областях. Динамічно розвивається і ринок РКД, об’єми якого до великої війни складав 65 тис. т на рік, а потенціал ринку може досягти до 200 тис. т, розповідає засновник «УТК ХімАльянс» Віталій Попов. З його досвіду, ті господарства, які починають працювати з КАС чи РКД — до гранульованих вже не повертаються.

В чому причина такої популярності рідких добрив і чи дійсно вони підходять тільки для стартового живлення? В цьому матеріалі ми розкажемо не тільки про технологію виробництва КАС і РКД, а й розвінчаємо міфи навколо цих добрив та на прикладі одного з підприємств покажемо, як вони спрацювали на цьогорічних посівах озимого ячменю.


Наші ресурси:
Сайт: https://latifundist.com/
Fb:   / latifundistcom  
Telegram: https://t.me/latifundistcom
Instagram:   / latifundistcom  

Latifundist — головний канал про агробізнес.

Тут ви зможете побачити інтерв'ю власників та топ-менеджерів агрохолдингів, досвід колег та рекомендації експертів.

На каналі ми показуємо найкращі практики агрокомпаній, ексклюзивні проєкти, актуальні тренди в агросекторі, технології вирощування культур, впровадження інновацій у середніх та великих холдингах.

#КАС
#селітра
#УТК_Хімальянс

Комментарии

Информация по комментариям в разработке