Кременчук – Сокіл (Плей-оф. Фінал) | Огляд матчу 26.03.2024 | FAVBET

Описание к видео Кременчук – Сокіл (Плей-оф. Фінал) | Огляд матчу 26.03.2024 | FAVBET

«Сокіл» виграв перший виїзний поєдинок фінальної серії проти «Кременчука» і знаходиться в кроці від 15-го в історії чемпіонства.

👊 «Кременчук» 🏰 - 🦅 «Сокіл» - 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)

📶Рахунок у серії - 0:3

Шайби: 1:0 – Кривошапкін (Кругляков, Андрющенко), 39:33. 1:1 – Разумов (Качан, Толстушко), 43:20. 1:2 – Чердак (Разумов, В. Мазур), 57:45. 1:3 – Бородай (Толстушко, Ромащенко). 58:07. 2:3 – Кривошапкін (Матвієнко), 59:23

Воротарі: Кучер – Дьяченко

У цьому матчі тренери обох команд недорахувалися цілої групи провідних виконавців. І якщо втрати «Сокола» були відомі напередодні (травмований Бабинець, хворі Філімонов і Говорушко), то «Кременчук» головної втрати зазнав перед виходом на лід. Через причини, які поки невідомі, не зміг зіграти капітан Віталій Лялька. Він не брав участі у ранковій розкатці, а передматчеву розминку провів, однак на матч не вийшов. Крім Ляльки, відсутніми були ще два ключових хокеїсти - Матусевич (перелом руки) і Геворкян (травма ліктя).

«Сокіл» був ближчим до успіху в першому періоді. Гарні моменти втратили Янішевський і Качан, тоді як у суперників міг забивати Андрющенко. Після перерви гра стала жвавішою завдяки тому, що обидві команди часто порушували правила і заробляли вилучення. Але на висоті біли обидва голкіпери, які й стали головними героями періоду. Вони і Кривошапкін, який за півхвилини до перерви відкрив рахунок кидком від синьої лінії.

«Сокіл» однак повністю змінив хід зустрічі в третьому періоді. Зрівнявши рахунок після швидкої шайби у виконанні Разумова, кияни вирвали перемогу в той час, коли глядачі почали готуватися до овертайму. «Кременчук» пропустив дві шайби поспіль і хоч ще зміг повернутися в боротьбу, але врятувати гри не зумів.

Четвертий матч серії відбудеться 28 березня. Його початок - 18:00.

#ФХУ #КременчукСокіл #КременчукСокілОглядМатчу #ПлейОф #Сокіл #Кременчук #Хокей #ФедераціяХокеюУкраїни #ХокейТрансляція #ХокейУкраїни