HR. DRAGOVOLJAC vs ŠIBENIK 3:1 (32.kolo, HT Prva liga 21/22)

Описание к видео HR. DRAGOVOLJAC vs ŠIBENIK 3:1 (32.kolo, HT Prva liga 21/22)

U prvom susretu 32. kola HT Prve lige nogometaši Hrvatskog dragovoljca svladali su Šibenik 3:1 na domaćem terenu, čime su i dalje zadržali matematičku šansu da se mogu spasiti ispadanja iz Lige.

Šibenik im bježi 11 bodova, no pretposljednja na ljestvici Istra 1961 ima osam bodova više od Hrvatskog dragovoljca.

Iako su Šibenčani imali bolje prilike tijekom prvih 45 minuta, potpuno su slomljeni krajem prvog dijela kada su primili dva pogotka. Prvo je u 40. minuti Majstorović realizirao udarac s bijele točke za 1:0, dok je tri minute kasnije Karrica povećao na 2:0.

Novi šok za Šibenik uslijedio je u 54. minuti. Gostujući vratar Rogić je skrivio jedanaesterac, ali je i obranio udarac Karrici. No, jedanaesterac se ponovio zbog njegovog preranog istrčavanja, a Majstorović je popravni iskoristio za svoj drugi gol na susretu.

Do kraja su oba sastava imala brojne šanse, a realizirana je tek jedna. Dosuđen je novi jedanaesterac, ovaj put za Šibenik, a Marin je zabio počasni gol za svoju momčad.

Po drugi put u sezoni Hrvatski dragovoljac je svladao Šibenčane. Tijekom veljače slavio je na Šubićevcu s čak 5:0.

HT Prva liga, 32. kolo: Hrvatski dragovoljac - Šibenik 3:1 (Majstorović 40.-11m, 57.-11m, Karrica 43./Marin 61.-11m)