АБВЕР: таємниці розвідки Третього Райху // 10 запитань історику

Описание к видео АБВЕР: таємниці розвідки Третього Райху // 10 запитань історику

🔥 Наш мерч 👉   / cyjpgybove5   або https://t.me/historywithoutmyths
Ставай нашим спонсором    / @istoriyabezmifiv  
Підтримай нас на Патреоні 💰   / historyua  
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7zKQtPtPhQ
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 [email protected]

ФБ 👉   / historywithoutmyths  
Instagram 👉   / historywithoutmyths  
Співпраця 👉 [email protected]
Голос запитань ‪@nudniypens‬

В роки Другої світової війни високу ефективність продемонструвала німецька військова розвідка і контррозвідка (абвер). Проте й вона не була застрахована від провалів, а начальника абверу Вільгельма Канаріса стратили за державну зраду і причетність до замаху на Гітлера. Про успішні та невдалі операції абверу, роботу німецьких агентів проти Польщі, Франції, Великої Британії, СРСР та інших країн, злам шифру “Енігми” та викриття “Червоної капели” розповідає історик Роман Піняжко.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке