Saulės elektrinės įrengimas

Описание к видео Saulės elektrinės įrengimas

Saulės elektrinės montavimas įmanomas savarankiškai, nors dažniausiai saulės elektrinių įrengimas patikimas specialistams. Šiame saulės elektrinės įrengimo filme Zenerga, UAB specialistai papasakos kaip pasirinkti saulės elektrinę ir kaip ji montuojama ant stogo.

Saulės elektrinė susideda iš kelių pagrindinių dalių. Saulės moduliai, inverteriai, elektros kaupikliai bei tvirtinimo elementai. Labai geras straipsnis apie saulės elektrinės įrengimą

https://www.viskas.lt/straipsniai/sau...

Privačios saulės elektrinės dydis parenkamas pagl elektros poreikį. Dažniausiai komplektuojamos apie 10 kilovatų saulės elektrinės. Tokios elektrinės pakaks pagrindinimas šeimos poreikiams patenkinti. Per metus 10 kW saulės elektrinė pagamina apie 10 000 kWh elektros energijos per metus. Vasaros metu pagaminama perteklinė energija kurią galima atiduoti pasaugoti į ESO tinklus. Tam reikia prieš įrengiant elektrinę kreiptis į ESO išduoti sąlygas. Kreipiamasi elektroniniu būdu. Kartais galingumo gali neužtekti, gana dažnai kreipimasis aktyvuoja tinklų pokyčius.

Gavus leidimą reikėtų išsirinkti saulės modulius. Saulės moduliai vertinami pagal jų efektyvumą ir galingumą. Kuo didesnis galingumas tuo reikės mažesnio ploto saulės modulių ir atitinkamai bus mažesnis svoris stogui. Zenerga, UAB prekiauja saulės moduliais kurie pasiekia net 450W galią. 10 kW elektrinei tokių modulių reikės tik 22 - 23 vienetų. Jie užims iki 50 kvadratinių metrų.

Saulės elektrinės montavimas dažniausiai patikimas specialistams nes saulės elektrinė įrengiama klaidų neatleidžiančioje vietoje - ant stogo. Saulės elektrinės moduliai tvirtinami ant specialių tvirtinimo elementų apie kuriuos papasakos Zenerga, UAB specialistai. Į daugumos stogų grebėstus ir gegnes yra įsukami laikikliai ant kurių tvirtinami papildomi saulės modulių laikikliai. Neatsargiai montuojant galima pažeisti stogo plėvelę. Taip pat būna problema laidų pravedimas per stogą ar sienas. Iš anksto nepasiruošus galima pažeisti sandarumą.
Dar vienas geras straipsnis apie saulės elektrinės įrengimą

https://www.darykpats.lt/straipsniai/...

Šiame filme pamatysite kaip projektuojamos saulės elektrinės. Zenerga, UAB naudoja dronus stogo vertinimui ir tiksliam projektavimui. Taip išvengiama netikslumų montavimo metu. Ypač svarbus saulės elektrinės įrengime projektavimas kai stogai su daug stoglangių, kaminėlių.

Saulės elektrinės moduliai gamina nuolatinę elektros energiją kuri inverteryje keičiama į kintamą srovę. Inverteriai yra kelių tipų. Senesnio tipo inverteriai tik keičia srovę ir nukreipia namo poreikiams ar į elektros tinklus pasaugoti. Modernesni nukreipia srovę į bateriją. Patys moderniausia integruojami į kaupiklį bateriją tapdami išmaniu mechanizmu. Išsamus straipsnis apie saulės elektrinės montavimą

https://lt.lt.allconstructions.com/po...

Saulės elektrinės kaupiklis baterija skirtas paskirstyti energiją dienos bėgyje. Dažniausiai elektros energijos daugiausiai pagaminama dieną, o sunaudojama ryte ir vakare. Baterija kaupia energiją dieną ir atiduoda vakare ar ryte. Išmanusis inverteris baterija sukauptą energiją gali nukreipti į ESO kada elektra brangiausia.

Saulės elektrinės atsipirkimas būna per kelis metus. Saulės elektrinės rentabilumą padidino parama saulės elektrinėms, saulės modulių ir kitos įrangos atpigimas, elektros kainų padidėjimas.

00:00 Saulės elektrinės įrengimas
00:09 Saulės elektrinės
00:26 Saulės elektrinės įrengimas savarankiškai
00:47 Klaidos montuojant saulės elektrinę
00:59 Saulės elektrinės montavimas
01:23 Saulės elektrinės projektavimas
02:13 Saulės elektrinės įranga
02:22 Saulės elektrinės moduliai
02:48 Saulės elektrinės inverteriai
03:05 Saulės elektrinės baterijos
04:22 Saulės elektrinės konstrukcinės dalys
04:29 Smeigės saulės elektrinės konstruktyvui
04:53 Laikikliai saulės elektrinės konstruktyvui
05:11 Bėgeliai saulės elektrinės konstruktyvui
05:48 Saulės elektrinės dizainas
06:10 Saulės elektrinės montavimo kryptis
06:43 Per kiek laiko įrengiama saulės elektrinė

Комментарии

Информация по комментариям в разработке