[Вебінар] Дитячі вікові кризи: причини та способи подолання складних періодів розвитку

Описание к видео [Вебінар] Дитячі вікові кризи: причини та способи подолання складних періодів розвитку

Сертифікат можна замовити за покликанням: https://vseosvita.ua/5-w6

Тема криз дитячого віку є надзвичайно актуальною для сучасних педагогів, психологів і батьків, оскільки кожен період дитячого розвитку супроводжується певними кризами, які є важливими етапами на шляху до дорослості. Ці кризи можуть проявлятися у вигляді змін у поведінці, емоціях, а також у сприйнятті себе та світу. Вони можуть бути пов’язані зі зміною ролі дитини в соціумі, відносинами з батьками, однолітками чи вчителями.

Кризи дитячого віку, такі як криза трьох років, підліткова криза або криза ідентичності, є природними етапами розвитку, що дозволяють дитині адаптуватися до нових умов і знайти свою місце в суспільстві. Однак без належної підтримки ці кризи можуть супроводжуватися емоційними труднощами, проблемами у навчанні та міжособистісних відносинах.

Важливо розуміти, що ці періоди не є «проблемами» дитини, а є частиною її природного розвитку. Надання своєчасної підтримки, правильне розуміння поведінки дитини під час кризових етапів і використання відповідних педагогічних та психологічних підходів дозволяє не тільки полегшити процес адаптації, а й допомогти дитині зрозуміти та прийняти себе.

Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id811582/we...

Дивіться також:

Технології розвитку емоційного інтелекту дітей. Практикум https://vseosvita.ua/5-ux

Арттерапевтичний тренінг з відновлення ресурсного стану освітян “Моя психоемоційна рівновага” https://vseosvita.ua/5-ui

Індивідуалізація навчання дітей з ООП: створюємо інноваційні дидактичні матеріали на літню тематику https://vseosvita.ua/5-uh

Підписуйтеся на наш канал: https://vse.ee/vseosvita-channel

#розвиток #криза #віковакриза #ЗДО #підтримка #рефлексія #методика #вправи #дистанційненавчання #очненавчання #закладосвіти #розвиток #індивідуальний_підхід #психолог #Всеосвіта

Комментарии

Информация по комментариям в разработке