Омелян Пріцак – український професор у Гарварді // 10 запитань історику

Описание к видео Омелян Пріцак – український професор у Гарварді // 10 запитань історику

🔸 Володимир Потульницький "Деміург. Історіософія Омеляна Пріцака" 👉 https://docs.google.com/forms/d/e/1FA...

Омелян Пріцак (1919 – 2006) – український вчений світового рівня. Учень Агатангела Кримського та Івана Крип’якевича, історик і сходознавець. Під час Другої світової війни змушений виїхати до Німеччини, а потім до США. Засновник трьох українознавчих кафедр та Українського наукового інституту в Гарварді – одному з найпрестижніших університетів світу. Авторитетний та впливовий фахівець, який подавав кандидатури Павла Тичини, Миколи Бажана, Івана Драча, Ліни Костенко на здобуття Нобелівської премії з літератури. Засновник академічних інститутів в Україні після відновлення незалежності в 1991 році. Про життя й діяльність вченого розповідає Таїса Сидорчук – кандидат історичних наук, керівник Науково-дослідного центру орієнталістики імені Омеляна Пріцака при Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.
Голос запитань ‪@nudniypens‬

Підтримай нас на Патреоні 💰   / historyua  
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉   / historywithoutmyths  
Співпраця 👉 [email protected]

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке