Kaip išvalyti limfą?

Описание к видео Kaip išvalyti limfą?

Kaip išvalyti limfą?

Limfinė sistema.

Šio video tema limfinė sistema. Mano akimis šiais laikais, šiai temai skiriama per mažai dėmesio.

Limfinė sistema tai pratesimas kraujotakos sistemos. Kraujotakos sistemoje cirkuliuoja kraujas, o limfinėje sistemoje teka limfa. Limfa susidaro iš skaidraus skysčio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų − į limfos kapiliarus. Limfos gali pagausėti, padidėjus kraujospūdžiui kapiliaruose arba sumažėjus baltymų kraujyje, pastarasis gan retas atvejis.Limfą efektyviai tekėti limfagyslėmis verčia raumenų susitraukimai, arterijų pulsavimas, kvėpavimo judesiai, štai kodėl mums fizinis krūvis yra labai naudingas. Ar žinote, kad limfinė sistema nėra niekaip pumpuojama, jei lygintume su kraujo sistema? Kraują pumpuoja širdis. Limfa juda iš apačios į viršų, dėka kaip jau minėjau fizinio krūvio, raumenų susitraukinėjimų. Taip pat gilaus diafragminio kvėpavimo metu. Manau kiekvienas iš žiūrinčiu šį video yra patyres kai limfinė sistema valosi intensyviai, kuomet yra sudirge limfinei mazgai. Jie šiek tiek patinsta, padidėja. Na pvz turint infekcija, sergant vadinamu gripu ar kokiu nors kitu mums gerai žinomu negalavimu, kai padidėja limfmazgiai. Žinoma priežasčių būna ir daugiau. Per limfinę sistemą pašalinamos:

Bakterijos, grybeliai, virusai;Oro tarša;Įvairi chemija, tarkim higienos priemonės ir vaistai;Mirusios ląstelės ir metabolitai;Toksinai;Sunkieji metalai; Parazitų;Anglies dioksidas ir t.t.

Ši unikali sistema sukurta butent šiam procesui. Ji panaši į kraujotaką, joje taip pat yra kapiliarai ir kraujagysles. Tačiau šioje sistemoje teka ne kraujas o limfa. Tiek kraujotaka tiek limfinė sistema dirba kartu ir yra labai susijus viena su kita. Limfinė sistema tai tarytum nešvari upė. Tikslas apsivalyti ir grižti švariai. Apsivalymas vyksta per odą, kitaip sakant per prakaitą, taip pat per gleivinę ir vidurius.

Jeigu jūs nesirūpinate kuom maitinatės, valgote maistą kuriame gausu įvairių tirštiklių, skonio stipriklių, dažų, konservantų ir t.t. tuomet jūsų limfinė sistema bus apkrauta visa tai kiek imanoma greičiau pašalinti, tačiau jei jūs mažai judate ir prakaituojate, išsivalymas labai sunkiai imanomas. Jei limfinė sistema stipriai apkraunama, gaunamas signalas limfos pagaminti daugiau. Apytiksliai 20-30% daugiau. Na tarkime jūsų kūne teka apie du litrus limfos, tai įsivaizduokite, kad reikalui esant jos gali pagaminti apie 500-900ml daugiau nei jos įprastai turėtu būti. Tačiau šiam skysčiui vietos buvo numatyta mažesniam kiekiui. Šis skystis bus kaupiamas poodiniame sluoksnyje, o tai atrodys kaip patinimas, pabrinkimas. Štai kodėl kartais žmogus galvojantis, kad jo riebalų lygis didėja labai klysta, nes jis mato ne riebalus, o pabrinkusia odą. Ir kaip taisyklė tai vyksta apatinėse kūno dalyse, kodėl? Jau sakiau, limfos niekas nepumpuoja kaip, kad kraujo. O juda ji tik susitraukinėjant raumenims.

Tam, kad neužkimšti savo limfinės sistemos, būtina stengtis jog ji būtu švari ir veikianti efektyviai. Jūs jau turbut uždavėte mintyse klausimą ką daryti, kad ji tokia būtu ar ne?

Kokybiški maisto produktai, bendrai mityba.

Aktyvus fizinis kruvis, aš kalbu apie mankštą-sportą.

Švarus vanduo ir jo pakankamas kiekis dienos bėgyje.

Limfinė sistema yra neatsiejama imuninės sistemos dalis. Būtent į limfinę sistemą patenka įvairūs virusai ir ten prasideda jų atpažinimas ir naikinimas. Šį darbą atlieka makrofagai, b limfocitai, t limfocitai. Jau vien tik pavadinimas jums sufleruoja LIMFOCITAI, ne šiaip jie taip pavadinti. Limfocitai skanuoja milijardus negyvų, pažeistų, vėžinių ląstelių kiekvieną dieną be pertraukos...

Daugiau žiūrėkite video...
----------------------------------------------------------------------------
Mano knygas galite įsigyti čia:

https://mitybosinzinerija.lt/parduotuve/

Taip pat daugelyje knygynų

Malonaus skaitymo :)
--------------------------------------------------------------------------
Mane taip pat galite rasti čia:

www.mitybosinzinerija.lt

  / mitybosinzinerija  

Ačiū, kad sekate, ačiū, kad domites :)

#mitybos_inzinerija #tomas_kravec

Комментарии

Информация по комментариям в разработке