Горизонтальний кожухотрубний теплообмінник на 3D - принтері. Дипломний проєкт

Описание к видео Горизонтальний кожухотрубний теплообмінник на 3D - принтері. Дипломний проєкт

Кожухотрубний теплообмінник - це апарат, що складається з двох окремих камер (трубної і міжтрубної частини). Розділені стінкою внутрішніх труб за наявності різниці в температурах дві течії обмінюються між собою тепловою енергією без взаємного змішування робочих середовищ.
Рух течії середовища в міжтрубному просторі контролюється направяючими перегородками для створення оптимального поперечного потоку. Форма перегородок і відстань між ними підбираються у відповідності з заданими характеристиками з метою досягнення максимально можливого коефіцієнта теплопередачі.
Залежно від значеня швидкості потоку і допустимих втрат тиску теплообмінник може бути виконаний в одно або багатоходовоій модифікаціях. За винятком незначної частки теплообміну з навколишнім середовищем втрат тепла в роботі апарату немає.
Проте, ефективний теплообмін можливий тільки за наявності достатньої різниці температур в середовищах. Чим більше ця різниця, тим менше потрібно поверхні теплообміну. Теплова потужність агрегату є функція від різниці логарифмічних температур, площі поверхні теплообміну і коефіцієнта теплопередачі. Останній визначається характеристиками течії середовища, на яке істотно впливає геометрія прохідних перетинів.
Кожухотрубні теплообмінники через простоту конструкції та надійність є на сьогоднішній день найпоширенішими апаратами серед рекуперативних теплообмінників, що використовуються у промисловості. У промисловості теплообмінні апарати застосовують для нагрівання „гарячим” теплоносієм „холодного” та охолодження або нагрівання різних речовин до заданих параметрів. Гарячим теплоносієм прийнято називати робоче тіло, яке віддає теплоту, а холодним теплоносієм – речовину, що сприймає цю теплоту.

Офіційні сторінки:
https://www.facebook.com/profile.php?....
  / romaniv_2809​​  
  / mechanics_ukr​​  

Підтримати канал 💰:
Patreon:   / mechanics_in_ukrainian  

Комментарии

Информация по комментариям в разработке