Прутский поход: как османы и казаки довели московского царя до истерики // История без мифов

Описание к видео Прутский поход: как османы и казаки довели московского царя до истерики // История без мифов

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Іван Мазепа та Петро І: хто кого зрадив? 👉    • Іван Мазепа та Петро І: хто кого зрад...  
🔸 Маніпуляції історією: як Росія приховує свої поразки 👉    • 🔥 Маніпуляції історією: як Росія прих...  

Підтримай нас на Патреоні 💰   / historyua  
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉   / historywithoutmyths  
Співпраця 👉 [email protected]

Всього за 2 роки після перемоги в Полтавській битві Петро І зазнав найтяжчої поразки у житті – від турків, кримських татар і українських козаків Пилипа Орлика. Катастрофічний Прутський похід 1711-го на чверть століття зупинив московську експансію на півдні. Чому так сталося, як вплинули на події Молдавія і Валахія (Димитрій Кантемир і Константін Бринковяну) та яку роль відіграли батько короля Понятовського й коханка московського царя Катерина – розповідаємо у відео.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке