Елисаветград. Кировоград против переименование в Ингульск

Описание к видео Елисаветград. Кировоград против переименование в Ингульск

Елисаветград Переименования Кировограда в Елисаветград в Ингульск. Участник АТО, заместитель командира воинской части № 5788 Виталий Егоров убежден, что такой вопрос, как переименование города нельзя совмещать со скандалами и криками, политической грязью. Чтобы не было потом стыдно перед потомками.
Он, от имени Воинов АТО выражает несогласие с навязываемой нашему городу инородным названием Ингульск.

Елисаветград перейменування Кіровограда в Інгульськ. Учасник АТО, заступник командира військової частини № 5788 Віталій Єгоров переконаний, що таке питання, як перейменування міста не можна суміщати зі скандалами й криками, політичним брудом. Щоб не було потім соромно перед потомками.
Він, від імені Воїнів АТО висловлює незгоду з нав'язуваною нашому місту чужорідною назвою Інгульськ.

Виступ на сесії Кіровоградської міської ради 19.01.2016.

Кіровоградська міська рада своїм рішенням від 19.01.2016 №48 висловила незгоду з перейменуванням міста на Інгульск та запропонувала відтермінувати перейменування м. Кіровограда шляхом внесення відповідних змін в законодавство, до прийняття Закону України «Про місцевий референдум» або в будь-який інший спосіб.

Необхідно зазначити, що з метою визначення громадської думки щодо нового імені нашому місту, 25.10.2015 року Кіровоградською міською радою було проведено опитування, загальна кількість респондентів якого склала 45 863 осіб. Переважна більшість кіровоградців, які взяли участь в опитуванні, віддали перевагу назві "Єлисаветград" - 76,6%. На другому місці з великим відривом "Інгульськ" - 9,4%. Третє місце посів "Златопіль" - 7,7. Інші назви у сумі не набрали і 6%. Також згідно даних соціологічного опитування, яке у серпні 2015 року проводила Центрально-українська соціологічна лабораторія, назву «Єлисаветград» підтримали 40,2%, за «Кіровоград» висловились 10% і не голосували би взагалі – 30,2% опитаних.
Варто зауважити, що назва «Єлисаветград» – лідер опитування, є історичною назвою для нашого міста. Адже початок сучасному Кіровограду дала Фортеця Святої Єлисавети, збудованої у 1754 році та названої на честь Святої Єлисавети - матері Іоанна Хрестителя, сестри Богородиці. Офіційним підтвердженням цьому є висновок Інституту історії України Національної академії наук України та наукового дослідження, що здійснювалось науковою спільнотою міста Кіровограда.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке