Німецькі благодійники за сприяння Міненерго передали енергетикам Черкащини два вантажні автомобілі

Описание к видео Німецькі благодійники за сприяння Міненерго передали енергетикам Черкащини два вантажні автомобілі

В межах українсько-німецького партнерства енергетики ПАТ «Черкасиобленерго» отримали два вантажні автомобілі Mercedes-Benz Arocs вантажопідйомністю до 10 т з краном маніпулятором HIAB Ladekran X-DUO 112 ES-4 вантажопідйомністю до 8 т. Така потужна і сучасна техніка дозволить значно оперативніше та якісніше лагодити і оновлювати енергомережі та обладнання.

Це результат співпраці між Міністерством енергетики України та Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини, яка була започаткована у 2022 році для підтримки енергосистеми України, що постраждала від атак ворога. Наше Товариство вдячне віцеканцлеру Німеччини Роберту Габеку за постійну підтримку, яка надається Україні з початку повномасштабного російського вторгнення. А також дякуємо міністру енергетики України Герману Галущенку за плідну співпрацю з міжнародними партнерами для якнайшвидшої відбудови енергосистеми. Переконаний, що ці автомобілі значно пришвидшать роботи з відновлення енергомереж, особливо у осінньо-зимовий період,- розповів в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.

Нині автомобілі розподілені по підрозділам Товариства та готові до роботи.

За словами заступника генерального директора з технічних питань ПАТ «Черкасиобленерго» Олександра Малого, нова потужна техніка дозволить оптимізувати виробничі процеси підприємства.

Нові автомобілі є універсальними та відповідають сучасним технічним і екологічним вимогам, обладнані потужними, якісними двигунами, системою безпеки, мають низький рівень шуму та малий радіус безпечної роботи, завдяки чому можуть працювати навіть на забудованих вулицях, кварталах, у важко прохідній місцевості. В основному вони використовуватимуться для підіймання та перевезення трансформаторів, будівництві енергомереж та ліквідації аварійних ситуацій, - розповів Олександр Малий. – Якщо раніше для ліквідації аварійної ситуації необхідно було залучити 3-4 одиниці техніки, то нині знадобиться лише дві одиниці: новий вантажний автомобіль з краном-маніпулятором та автомобіль виїзної бригади. Все це значно заощадить людські і технічні ресурси підприємства, зменшить час на відновлення енергомереж.

Такі автомобілі в межах українсько-німецької співпраці отримали й інші оператори системи розподілу. Все це сприятиме оперативнішому відновленню пошкоджень та розвитку української енергетики.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке