Післяматчева прес-конференція Мауріціо ЯКОБАЧЧІ. Ліга Європи. Динамо – Лугано.

Описание к видео Післяматчева прес-конференція Мауріціо ЯКОБАЧЧІ. Ліга Європи. Динамо – Лугано.

У четвер, 12 грудня, в матчі 6-го туру групового турніру Ліги Європи київське «Динамо» з рахунком 1: 1 зіграло на НСК «Олімпійський» внічию зі швейцарським «Лугано» і, зайнявши лише третє підсумкове місце в своїй групі, не змогло вийти в 1/16 фіналу турніру. А Лугано взагалі не мав шансів і посів 4-е місце.
Мауріціо ЯКОБАЧЧІ, головний тренер «Лугано»:
- Не можу сказати що, я розчарований результатом. Можливо, лише трохи - все-таки ми упустили перемогу в самому кінці матчу. Але що поробиш ...
В цілому ж, треба розуміти, що ми грали в гостях проти дуже сильної команди. Сьогодні я остаточно переконався, що «Динамо» - найсильніша команда в цій групі. Була ... Але все склалося так, як склалося.
Сьогодні ми намагалися робити все, що в наших силах. У дебюті матчу довелося нелегко - «Динамо» було націлене на перемогу, прикладало багато зусиль для досягнення результату. Але при всіх помилках і неточності ми вистояли. А потім провели хорошу комбінацію і забили гол. Шкода, що втратили перемогу на четвертій компенсованій хвилині другого тайму, але гра була такою, що шкодувати про підсумковий результат сенсу немає.
Нікого не хочу звинувачувати. Так вийшло. Ми проводили дуже відповідальний матч проти дуже сильної команди, в складі якої виступають великі футболісти європейського калібру. Вважаю, що ми виступили сьогодні гідно. Показали гру, бажання грати і волю до перемоги. Упевнений, цей матч надихне нас на вдалий виступ у наступних поєдинках.