2021 წლის განმავლობაში განხორციელებული პროექტები | ISO Consulting Georgia
Описание к видео 2021 წლის განმავლობაში განხორციელებული პროექტები | ISO Consulting Georgia
2021 წლის განმავლობაში მრავალი მნიშვნელოვანი პროექტი განვახორციელეთ. როგორიცაა "HACCP Coach"-ის ტრენინგი, რომელშიც ჩართული იყო 61 კომპანიის 123 თანამშრომელი. აღნიშნული პროგრამის დახმარებით საწარმოების უმეტესობაში წარმატებით დაინერგა HACCP სისტემა, ხოლო ნაწილში ამჟამად მიმდინარეობს მისი დანერგვა. პროგრამა სრულად დაფინანსებულია "აშშ სოფლის მეურნეობის დეპარტამენტის" (USDA) მიერ და ახორციელებს საერთაშორისო ორგანიზაცია "Land’ O Lakes Venture 37“-ის პროექტი "ინვესტირება უვნებელ და ხარისხიან მესაქონლეობაში" (SQIL) საქართველოს ფერმერთა ასოციაციასთან ერთად.
ასევე გამოსარჩევია "HACCP პრინციპები, ინტერპრეტაცია და გამოყენება HoReCa სექტორისთვის" ტრენინგების სერია, რომელიც ჩატარდა USAID-ის სოფლის მეურნეობის პროგრამისა და USAID-ის ეკონომიკური უსაფრთხოების პროგრამის მხარდაჭერით. აღნიშნულ ტრენინგში მონაწილეობა 100-ზე მეტმა მონაწილემ მიიღო.
გარდა ამისა, გაეროს ინდუსტრიული განვითარების ორგანიზაცია (UNIDO) მხარდაჭერით ჩატარდა "ენერგომენეჯმენტის სისტემის (EnMS) ხელშეწყობის პროგრამას" კერძო სექტორისთვის, როგორც პირველი კატეგორიის, ასევე მცირე და საშუალო ზომის ორგანიზაციებისთვის. “ISO Consulting” შერჩეულ იქნა როგორც პროგრამის განმახორციელებელი ორგანიზაცია საქართველოში.
საერთო ჯამში, 2021 წლის განმავლობაში კონსულტაცია გაეწია 250-ზე მეტ კომპანიას, ხოლო გადამზადდა 220-ზე მეტი კომპანიის 450-ზე მეტი თანამშრომელი.
ISO Consulting-ის პროფესიონალთა გუნდი მუდამ მზადაა დახმარება გაგიწიოთ მენეჯმენტის სისტემის შემუშავების, დანერგვის, სერტიფიკაციის, შენარჩუნებისა და გაუმჯობესების ნებისმიერ ეტაპზე, თქვენი საჭიროების და მოთხოვნის შესაბამისად.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
​ISO Consulting - პროფესიონალები პროფესიონალებისთვის.