Описание к видео Нова ПОЗИЦІЯ і Нові перспективи МУДРИКА / ЗІНЧЕНКА немає куди ПРОДАТИ / Повернення МИКО і майже ГОЛ

Український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик потрапив під експеримент нового наставника синіх Енцо Марески. В матчі проти Ман Сіті (2:4) італієць перемістив Михайла на правий фланг нападу, довіривши місце у старті. Сказати, що Мудрик відчував себе комфортно язик не повернеться. За відведені 45 хвилин Михайлу відчути, як складно його партнерам по флангу. Мудрик часто опинявся на позиції правого захисника, де доводилося самотужки протистояти атакувальній міці команди Пепа Гвардіоли.

Згідно із прогнозів Football London, у наступному поєдинку проти Реала, Мудрик залишиться на лаві запасних, а в стартовій 11 з’явиться Мадуеке (оформив проти Сіті 1+1) і Рахім Стерлінг.

Попри дотичність до пропущеного голу у поєдинку проти Ліверпуля (1:2) бетонне місце у старті Арсенала на наступний матч пророчать Олександру Зінченку. Сьогодні вночі гармаші зіграють проти Байєра. Під час запису стало відомо, що українець змінив номер на спині - тепер у Сашка замість 35 красується цифра 17.

Серед приємних новин зі стану українських легіонерів АПЛ – повернення до основи Евертона Віталія Миколенка, який не грав за ірисок із часу мерсисайдського дербі, коли отримав травму гомілкостопа під час зіткнення із Дарвіном Нуньєсом. Віталік відіграв увесь перший тайм проти нижчолігового Престона (3:0) і ледь не узяв участі у гольовій атаці, пробивши в руки голкіперу.

#мудрик #челсі #мансіті #мареска #стерлінг #зінченко #арсенал #баєр #миколенко #евертон #престон #апл #холланд #артета