Zapraszam na relację z zawodów na mini żużlu w Wawrowie
BIEG PO BIEGU:
1. (48,12) Zwierzyński, Głębocki, Jona, Pawłowski
2. (46,67) Biedrzycki, Górniak, Szkorohod, Zinczuk
3. (45,81) Harendarczyk, Szczyrba, Mudło, Chylarecki
4. (47,1) Leśnik, Plutowski, Zwierzyński, Forstner
5. (46,72) Biedrzycki, Kazaniecki, Jackowiak, Jona
6. (46,67) Reszka, Klecha, Szkorohod, Zacharow (D4)
7. (45,1) Mudło, Leśnik, Funtowicz, Plutowski (W/U1)
8. (46,65) Forstner, Zwierzyński, Górniak, Kazaniecki
9. (48,24) Jackowiak, Jona, Zacharow (W/U3), Zinczuk (W/U4)
10. (45,57) Szczyrba, Klecha, Plutowski, Syguda (U4)
11. (46,07) Mudło, Chylarecki, Głębocki, Forstner
12. (46,49) Klecha, Harendarczyk, Pawłowski, Jona
13. (47,24) Górniak, Funtowicz, Chylarecki, Kazaniecki
14. (47,47) Syguda, Zacharow, Zinczuk, Kielan (W/U1)
15. (45,4) Szczyrba, Głębocki, Reszka, Forstner (U4)
16. (46,06) Funtowicz, Chylarecki, Jackowiak, Pawłowski
17. (46,89) Plutowski, Biedrzycki, Syguda, Kazaniecki
18. (47,46) Głębocki, Zwierzyński, Zinczuk, Szkorohod (D4)
19. (–,–) Leśnik, Pawłowski, Jackowiak (W/SU), Kielan (W/U3)
20. (46,13) Harendarczyk, Reszka, Biedrzycki, Górniak
21. (46,14) Mudło, Funtowicz, Zacharow, Szkorohod
WYNIKI:
I. MKMŻ Rybki Rybnik: 29
13. Krzysztof Harendarczyk (3,-,2*,3) 8+1
14. Franciszek Szczyrba (2*,3,-,3) 8+1
15. Piotr Reszka (3,-,1,2*) 6+1
26. Wiktor Klecha (2*,2*,3) 7+2
II. BTŻ Polonia Bydgoszcz: 23
16. Marcel Chylarecki (0,2*,1*,2*) 5+3
17. Mieszko Mudło (1,3,3,3) 10
18. Oskar Funtowicz (1,2,3,2*) 8+1
27. Jakub Kuszewski NS
III. GUKS Wawrów Stal Gorzów: 19
1. Marcel Zwierzyński (3,1,2*,2*) 8+2
2. Michał Głębocki (2*,1,2,3) 8+1
3. William Forstner (0,3,0,U) 3
IV. Włókniarz Częstochowa: 18
19. Nikodem Leśnik (3,2,-,3) 8
20. Alan Kielan (-,-,W,W) 0
21. Adam Syguda (-,U,3,1) 4
28. Jakub Plutowski (2*,W,1,3) 6+1
V. KS Toruń: 17
7. Dorian Biedrzycki (3,3,2,1) 9
8. Felix Górniak (2*,1,3,0) 6+1
9. Szymon Kazaniecki (2*,0,0,0) 2+1
VI. Rybnik II Wikingowie: 11
4. Maja Jona (1,0,2,0) 3
5. Marcel Pawłowski (0,1,0,2) 3
6. Tycjan Jackowiak (1,3,1,W) 5
VII. Ukraina: 7
10. Wołodymyr Szkorohod (1,1,D,0) 2
11. Daniło Zinczuk (0,W,1,1) 2
12. Tymofi Zacharow (D,W,2,1) 3
Zapraszam do oglądania i komentowania
Gimbal z którego korzystamy:
https://www.ceneo.pl/140180357#crid=6...
Telefony którymi nagrywamy:
https://www.ceneo.pl/127610023#crid=6...
https://www.ceneo.pl/115151288#crid=6...
Nasze mikrofony:
https://www.ceneo.pl/67909115#crid=64...
https://www.ceneo.pl/147424242#crid=6...
Nowy sprzęt:
Mikrofon Sennheiser MKE200
https://www.ceneo.pl/96843138#crid=64...
GoPro Hero 12 Black
https://www.ceneo.pl/152126427#crid=6...
#reklama
Jeżeli Ci się podobało i masz ochotę postawić mi kawę wypełnioną metanolem to z góry bardzo Ci dziękuję
https://buycoffee.to/speedwaytrip
Zachęcam do zostawienia subskrypcji na kanale, aby nie przegapić najnowszych filmów
/ @speedwaytrip
Информация по комментариям в разработке