Rugby PH: Zagreb - Ljubljana 31 : 5 (30. 9. 2023.)

Описание к видео Rugby PH: Zagreb - Ljubljana 31 : 5 (30. 9. 2023.)

Prva momčad Zagreba uvjerljivo pobjeđuje Ljubljanu u 3. kolu proširenog prvenstva Hrvatske rezultatom 31:5 (10:0). Sjajna obrana Zagreba nije dozvolila Ljubljani niti poen sve do nekoliko minuta prije kraja. S nekoliko dominantnih obaranja istaknuo se po običaju Kadić, ali i povratnik Livaić koji pokazuje zašto nam je toliko nedostajao. U prvom poluvremenu Niko Vranešević je upisao 10 poena, zgoditkom nakon presjecanja, pretvaranjem te golom iz kazne. Tužan trenutak bila je ozljeda gležnja našeg Sandro Mrgića kojem želimo brz oporavak.
U drugom poluvremenu nakon nekoliko sjajnih perioda igre, Zagreb je više puta poentirao. 2 zgoditka Livaića i jedan vlastiti Niko Vranešević je uspješno pretvorio. Pri rezultatu 24:0 u 65. minuti čep Ljubljane zaradio je crveni karton zbog udaranja. Ipak do kraja smo vidjeli još jedan zgoditak Zagreba i na kraju Ljubljane. Pohvale igračima trenera Bartolića koji ovakvom igrom pokazuju da se na njih još može računati.