Kredyty WIBOR, SKD oraz nieautoryzowane transakcje płatnicze

Описание к видео Kredyty WIBOR, SKD oraz nieautoryzowane transakcje płatnicze

Podczas niniejszego webinaru, radca prawny Sylwester Kasprzewski oraz radca prawny Sara Ciołek dokładnie omawiają temat kredytów złotówkowych ze zmienną stopą oprocentowania WIBOR, kredyty konsumenckie kwalifikujące się pod Sankcję Kredytu Darmowego oraz nieautoryzowane transakcje płatnicze.

Kredyty PLN + WIBOR:
Przedstawione zostanie zagadnienie dotyczące kredytów hipotecznych złotówkowych ze zmienną stopą procentową WIBOR, która powoduje, że raty kredytowe są dużo wyższe. Dowiemy się jakie umowy kwalifikują się do dochodzenia roszczeń od banku na drodze sądowej i co możemy uzyskać: nieważność umowy, czy może "odwiborowanie"?

SKD, czyli Sankcja Kredytu Darmowego:
Kredytobiorcy posiadający kredyty konsumenckie na dowolny cel prywatny, nieprzekraczający kwoty 255 500 zł, mający w swoich umowach postanowienia na wskutek których ponieśli wyższe koszty kredytu, mogą skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
O tym kto może z niej skorzystać i na czym polega SKD, dowiemy się podczas jednego z 3 paneli spotkania.

NTP, czyli nieautoryzowane transakcje płatnicze:
Słyszymy w mediach, czytamy również w prasie, o oszustwach polegających na telefoniczne podszywanie się pod bank i wyłudzenie środków z konta ofiary poprzez nieautoryzowaną transakcję płatniczą. Po takim wyczyszczeniu środków z konta, konsument musi dokonać wiele czynności: złożyć reklamację do banku, zgłosić przestępstwo na policję oraz próbować odzyskać swoje pieniądze. Na spotkaniu powiemy jak przeciwdziałać takiej próbie oszustwa, a dla osób poszkodowanych biorących udział w spotkaniu, przedstawimy możliwości pomocy przy takim przestępstwie.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке