Конструкції міжкімнатних дверей. Як обрати міжкімнатні двері.

Описание к видео Конструкції міжкімнатних дверей. Як обрати міжкімнатні двері.

Вітаю на каналі Domtexnik.
У цьому відео будемо розбиратися, які є конструкції полотен міжкімнатних дверей. Їхні плюси, мінуси, та як правильно обрати.
Часто до нас клієнти звертаються і кажуть: “Хочемо дерев’яні міжкімнатні двері, щоб полотно було виготовлене з масиву”.
Такий товар є. Але ціна на якісно виготовлені полотна з масиву влаштує далеко не кожного. А з доступними варіантами можуть виникнути проблеми в процесі експлуатації.


ВІДЕО
Монтаж зовнішніх дубових дверей. Двері із масиву дуба.
   • Монтаж зовнішніх дубових дверей.     ...  

Огляд вхідних дерев'яних дверей із масиву дуба. ДУБОВІ ВХІДНІ ДВЕРІ.
   • Огляд вхідних дерев'яних дверей із ма...  

Огляд міжкімнатних дверей фабрики Korfad. Колекції Leador, Darumi, Porto, Wood Plato, Classico ін.
   • Огляд міжкімнатних дверей фабрики Kor...  

Монтаж "Новий стиль", серія "Ностра", модель "Лінея"
   • Монтаж міжкімнатних дверей "Новий сти...  

Купити двері тут: https: //domtexnik.com.ua/
Вхідні двері з масиву дуба: https://domtexnik.com.ua/product/vhod...
Купити міжкімнатні двері: https://domtexnik.com.ua/category/mez...
Купити міжкімнатні двері Корфад: https://domtexnik.com.ua/category/korfad

Якщо деревину висушили не належним чином, її покрутить, вона розсохнеться і потріскається. Також велике значення має покриття. Неякісне покриття призводить до того, що фарба чи лак облазять і при зміні вологості та температури полотно змінює свою форму.
Ось, для прикладу, ми ставили вхідні двері з масиву дуба. Важкі, масивні, якісно виконані. Це хороші двері. Але, висока якість, відповідна і ціна. Влітку 2021 увесь комплект коштував близько семисот 700 євро. Це полотно, коробка з порогом, лиштви та добори.
На нашому каналі можна подивитися окреме відео.

Для тих, хто не бажає переплачувати за масив є більш доступний і не менш вдалий варіант. Це цільно-щитові двері. Ось як виглядає полотно у розрізі.
Ці двері мають досить міцну конструкцію - це вже доведено виробниками і споживачами.
Зрощені бруски закриваються ХДФ плитою з обох боків. ХДФ - це деревноволокниста плита високої щільності. Виглядає ось так.
Вона досить міцна, не дає проникнути волозі в середину, полотно ідеально рівне і стійке до перепадів температури. Такий вигляд двері і надалі збережуть в процесі експлуатації. Полотно не покрутить, воно не вигинається і не тріскається. Покриття може бути плівка, фарба чи шпон. Вони також досить важкі і вартують не мало.

Вигідний варіант - це щитові полотна, де окрім клеєного масиву використовується сотове наповнення. Масив тут основа - це периметр полотна і ребра жорсткості, а в середині наповнення. Його якість залежить від класу дверей. До прикладу, виробник “Новий стиль” використовує картонні соти. А от у марках класом вище трубчасте ДСП, на приклад, Korfad. З обох боків полотна також зашиті плитами ХДФ.

І хоча дерева тут не 100 %, ці двері досить надійні у користуванні, практичні і мають хорошу шумоізоляцію. Але наголошую, все залежить від виробника і матеріалів, які він використовує. Бо ж є зовсім бюджетні варіанти щитових полотен, які можна легко проломити рукою. Але про них я навіть не хочу й говорити.
Тому, якщо бажаєте отримати дешеві і якісні двері, такого не буває. А от якщо це якісний товар, то щитове полотно - це хороший вибір.

.
Ще один варіант- царгові двері. Тобто полотна мають збірну конструкцію. Ось так виглядає полотно у розрізі.

Стійки і поперечки (царги) - це масив хвойних порід. Якщо пояснити простими словами, то клеєний масив - це правильно висушена деревина, яку ділять на ламелі, видаляючи сучки й інші дефекти, потім склеюють в бруски. Так виходить рівний, стійкий до впливу вологи і перепадів температури матеріал.

Аби посилити конструкцію, на масив накладають шар листового МДФ.
Між стійками розміщені МДФ фільонки. Такі двері також мають досить міцну та надійну конструкцію.

Між МДФ фільонками є вставки зі скла. Вони можуть бути різного розміру та кольору. Існує безліч варіацій конструкцій царгових дверей.
Покриття також плівка, фарба, шпон.
Але все ж рекомендую такі двері обирати у плівці чи шпоні. Адже ламінується кожна деталь, а потім полотно збирають, тож плівка чи шпон загортається всередину.
А от, коли двері фарбують, то покривається уже зібране полотно. І у процесі експлуатації, можуть з'явитися мікротріщини у місцях з'єднань. Але це далеко не закономірність. Бувають такі випадки. Та якщо виробник дотримується усіх необхідних норм та стандартів, такого не буде.

Царгові двері - це також досить хороший варіант. Полотна одного класу мають нижчу ціну ніж щитові. Але тут вже менша шумоізоляція, за рахунок того, що є тоненькі МДФ вставки.

І ще раз наголошую на тому, що якість дверей залежить не лише від конструкції, а й так само від технологій виробництва. Тому звертайтеся до магазину Domtexnik. Тут ви отримаєте змістовну консультацію і якісний товар.
А також обов'язково підписуйтесь на наш YouTube канал, коментуйте відео і не забувайте за в подобайки.
Domtexnik - з комфортом проходити крізь стіни.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке