Нова об'єднана звітність 2021 // Консультація бухгалтера Zrobleno

Описание к видео Нова об'єднана звітність 2021 // Консультація бухгалтера Zrobleno

Що таке нова об'єднана звітність 2021❓ Починаючи з 1 січня 2021 року до добре відомої всім квартальної форми №1ДФ впровадили щомісячну форму Звіту з ЄСВ. Таким чином, дві різні звітні форми об’єднали в одну.

🔔 Підписатись на канал — https://www.youtube.com/Zrobleno?sub_...
👍 Ставте лайк під відео

❗️ Консультація Бухгалтера за 50 гривень в Telegram — https://t.me/Zrobleno_bot
📞 Телефонуйте — 0443334032
😈 Читайте Telegram канал — https://t.me/Zrobleno_buhgalter
👀 Зацініть Instagram —   / zrobleno_buhgalter  
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Починаючи з першого кварталу 2021 року роботодавці (страхувальники, податкові агенти) подають об’єднану звітність ФОП (об'єднаний звіт 2021) - Податковий розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.
Новий розрахунок подається окремо за кожний квартал з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий розрахунок за календарний рік не подається.
Розрахунок подається до податкового органу за основним місцем обліку (у т. ч. і за новим основним місцем обліку в разі зміни податкової адреси платника протягом року).
Розрахунок складається з декількох таблиць: основної частини (у ній три розділи) та 6 додатків до неї.
В основній частині звичайні роботодавці заповнюють лише розд. I «Нарахування доходу та єдиного внеску за найманих працівників у розрізі місяців звітного кварталу». Рядки цього розділу практично збігаються з таблицею 1 Звіту з ЄСВ.
Розділи ІІ та III заповнюють окремі категорії страхувальників, які не є комерційними підприємствами.
Звичайні роботодавці заповнюють (за необхідності) тільки чотири додатки:
додаток 1 (Д1) – «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам». Це аналог таблиці 6 Звіту з ЄСВ. Заповнюється в розрізі місяців звітного кварталу;
додаток 4 (4ДФ) – «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого і сплаченого податку на доходи фізичних осіб і військового збору». Це аналог звіту за формою № 1ДФ. Також заповнюється в розрізі місяців звітного кварталу;
додаток 5 (Д5) – «Відомості про трудові відносини і період проходження військової служби». Це аналог таблиці 5 Звіту з ЄСВ. Заповнюється в цілому за квартал (тільки якщо у роботодавця були відповідні зміни у звітному періоді);
додаток 6 (Д6) – «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства». Це аналог таблиці 7 Звіту з ЄСВ. Заповнюється в розрізі місяців звітного кварталу. Якщо у страхувальника відсутні робочі місця, робота на яких зараховується до спеціального стажу, то цей додаток не подається.
Якщо протягом звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховувалися, отже, і розрахунок подавати не потрібно. А якщо дохід працівникам був нарахований, але не виплачений у звітному періоді, тоді розрахунок слід подати.
У разі призначення пенсії або інших соціальних виплат застрахованій особі протягом звітного періоду подається розрахунок з типом «Довідковий». Статус довідкової відображає нарахування в розрізі тих місяців, які потрібно подати у зв’язку з призначенням страхової виплати чи пенсії. Дані за працівником, які були подані в розрахунку «Довідковий», мають бути включені потім у загальному порядку до основного розрахунку «Звітний» за звітний період. Відповідальності за неподання розрахунку з типом «Довідковий» немає.

#Консультація бухгалтера
#Бухгалтер zrobleno
#Zrobleno
#Зроблено
#ФОП
новий звіт єсв 2021
бухгалтер зроблено
объединенная отчетность по ндфл и єсв

Комментарии

Информация по комментариям в разработке