Черкаси: місто злочину радянської влади

Описание к видео Черкаси: місто злочину радянської влади

Яке місто ви уявляєте, почувши вираз «місце козацької слави»? Навряд чи більшість із вас згадає Черкаси. Тому що радянська пропаганда створила Черкасам образ місця, де Богдан Хмельницький нібито написав листа московському цареві з проханням про возз'єднання. Але це міф. Насправді Черкаси були центром карколомних подій. Тут ухвалювалися рішення, які впливали на майбутнє кількох країн. Тут точились запеклі бої, в яких гартувався український характер. Черкаси були краєм європейської цивілізації, адже далі йшов степ – територія, де виживали лише дуже вправні воїни. Про славетну історію черкаських козаків, місцевий замок та важливість міста як своєрідного серця нашої країни розповість Акім Галімов в новому епізоді «Реальної історії».

Друзі, просимо вас долучитися до збору нашого друга, історика, а сьогодні — військовослужбовця Андрія Кобалії, позивний Ромео, який зараз зі своїм підрозділом захищає нашу країну на Торецькому напрямку. Хлопцям необхідні FPV-дрони для ефективного нищення ворога.
💰Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6n4Emwr2Tb

В обкладинці до епізоду використана робота етно-фотографки Анни Сенік.
www.ladna-kobieta.com.ua

Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
  / akimgalimov  
  / akim.galimov  

У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк – ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке