Описание к видео Полісся – Епіцентр / Огляд контрольного матчу та післяматчевий коментар Олександра Назаренка

ФК «Полісся» прийняв удома команду «Епіцентр» та провів заключний офіційний спаринг у рамках літніх зборів.

Житомирська команда більшу частину гри проводила на половині поля суперників, створювала численні моменти та здійснювала пресинг. Однак на 22-й хвилині гравець «Епіцентра» Данило Кравчук відкрив рахунок, забивши м'яч у ворота «Полісся». На 35-й хвилині «Епіцентр» подвоїв свою перевагу завдяки голу Євгенія Запорожця.

У другому таймі теж було багато моментів. Команда суперників намагалася пробивати по воротах, але на 69-й хвилині Пилип Будківський забив перший гол «Полісся». Через 5 хвилин Олександр Назаренко зрівняв рахунок на 2:2. У підсумку гра завершилася з нічийним рахунком.

«Полісся» Житомир - «Епіцентр» Кам'янець-Подільський - 2:2

Голи: Данило Кравчук (22), Євгеній Запорожець (35), Пилип Будківський (69), Олександр Назаренко (74).

0:00 - Початок
0:01 - Огляд матчу
4:30 - Коментар Олександра Назаренка

#ФКПолісся #ПоліссяЕпіцентр #ПоліссяЖитомир #ПоліссяЕпіцентрОгляд #ІмадАшур #Буткевич #ФКЕпіцентр #Житомир #Полісся #Футбол #УПЛ

Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу: