Kāpēc pieteikties dienestam Zemessardzē?

Описание к видео Kāpēc pieteikties dienestam Zemessardzē?

Zemessardze ir lielākā un teritoriāli visplašāk pārstāvētā Nacionālo bruņoto spēku struktūra. Tās mērķis ir nodrošināt apmācību un militāro sagatavotību Latvijas pilsoņiem, kuri vēlas iesaistīties valsts aizsardzībā, tādā veidā nodrošinot papildus aizsardzību valstij ārkārtas situācijās vai drošības apdraudējuma gadījumā. Zemessardze darbojas visā Latvijā un viens no lielākiem tās plusiem ir spēja ātri reaģēt uz ārkārtas notikumiem savā reģionā, piedaloties dažādās aizsardzības un glābšanas operācijās. Tas ir ļoti svarīgi, jo valsts aizsardzība pateicoties zemessardzei tiek nodrošināta arī vietējā līmenī.

Jauniešiem, piesakoties Valsts aizsardzības dienestam brīvprātīgi, ir iespēja izvēlēties dienestu īstenot Zemessardzē, kopumā dienot 5 gadus un ik gadu apmācībā piedaloties 28 dienas. Tieši par dienestu Zemessardzē kā alternatīvu izvēli, vēlējās uzzināt arī Emīls no raidījuma "Mēs ar brāli kolosāli", tāpēc šajā reizē uzrunāja Zemessardzes štāba priekšnieku pulkvedi Viesturu Bubuci, noskaidrojot, kā noritēs šis dienesta veids. Savukārt sarunā ar Zemessardzes Studentu bataljona kareivjiem Austru Kroģeri un Oto Brantevicu Emīls uzzinaja gan par jauniešu motivāciju pieteikties dienestā, gan apmācību procesu, gan arī par iespējām dienestu Zemessardzē apvienot ar studijām vai darbu.

Vairāk par dienestu Zemessardzē skaties pievienotajā sižetā, savukārt par Valsts aizsardzības dienestu turpini uzzināt, skatoties raidījumu "Mēs ar brāli kolosāli" katru svētdienu plkst. 9:00 ReTV ēterā, ar atkārtojumiem trešdienās 20:25, ceturtdienās 12:00 un sestdienās 8:00 vai apmeklējot www.mearbralikolosali.lv.

#valstsaizsardzībasdienests #Latvijasarmija #EsmuKaravīrs

Paldies raidījuma superdraugiem - vasaras veldzējošākam dzērienam Super Manki Latvia, prāta asinātājiem Brain Games LV un rotaļietu paradīzei lieliem un maziem XS Rotaļlietas.

#mankibusiness #SuperManki #supermankilatvija #braingameslv #xsrotaļlietas

Комментарии

Информация по комментариям в разработке