Петриківський розпис під український хаус

Описание к видео Петриківський розпис під український хаус

Петриківський розпис під український хаус (музика house в народному українському стилі). Музика: VRODA - Zhuravli.
Петриківський розпис визнано нематеріальним надбанням всього людства. Корені цього розпису лежать в середньовіччі. Подібні візерунки українці вишивали на рясах священників і на рушниках з 17 століття. Аналогічні квіточки є і в поляків і в угорців і в Росії хохломський розпис (дуже схожий на Петриківку, але вони стверджують що до хохлів він відношення не має, бо виник у Нижньому Новгороді в 16 столітті. Там татарський вплив. Татари теж мають такі квіточки на вишивці). А ще дуже схоже на перську вишивку.
Хто в кого запозичив - важко сказати. Чи арії занесли ці візерунки в Індію і Іран. Чи до нас занесли з Азії торгівці по Шовковому шляху.
Зараз маємо одне з найкрасивіших мистецтв світу і треба його поширювати. Раніше жодна хата не була обсолютно білою. Вважалося, що якщо господиня не намалювала якогось малюнку на стіні - то це ледаща господиня і з нею все село не спілкувалося. Бо з ким поведешся - від того і наберешся. Людям не хотілося стати ледачими. Бо ледачу дівку ніхто заміж не візьме. Бо від роботящості залежить достаток.
Можна потренуватись на папері з аквареллю. Потім взяти гуаш і потренуватись на твердих поверхнях. Можна змішувати гуаш з клеєм ПВА і малювати на склі і на твердій плівці (плівка з етикетки від жіночих колготок згодиться). А потім можна перейти і до масляних фарб (вони дорогі). Розписувати можна все що завгодно. Навіть меблі і холодильник. Навіть автомобіль.
Стосовно пташечок на відео. То пташечки на українській вишивці, на вишивці іранців, індійців і індіанців навахо символізували янголів охоронців. Вишивали дерево роду і на його стовбурі розміщували плоди, або квіточки. Кожен плід - це людина в сім’ї. Знизу старики. Зверху діти і онуки. Чим сильніша людина - тим більшу квітку або плід вона мала на дереві роду. А нерозпущені пуп’яночки - то діти, які ще не народилися, а які ще тільки плануються. На гілочках зображували або соловейків або жар-птиць - це були янголи охоронці. по 2 у кожної людини. Вони об’їдали плоди. Це вважалося, що янголи знімають погану карму в людини.
А стосовно музики... Дивно, як цю талановиту групу на Євробачення не відправили. Вони були одними з претендентів. Завжди на Євробачення якихось нездар відправляють, типу Вєрки Сердючки.
Дуже вдало підібрали цимбали. Китайці та японці для свого етно-трансу теж використовують цимбали.
Робіть ремікси на народу українську музику - це дуже красиво і дуже потужньо звучить. Така музика містить тисячолітню енергетику народу.

Плейліст "Українська електронна музика"
   • Українська електронна музика  

ukrainian house, Petrykivsky Painting

Комментарии

Информация по комментариям в разработке