Apzinātības nozīme. Ansis Jurģis Stabingis un Zuarguss.

Описание к видео Apzinātības nozīme. Ansis Jurģis Stabingis un Zuarguss.

(Ieskaties, zemāk saite uz pamatprincipiem meditācijai!)

"Pamēģini salikt plaukstas kopā, noliekt galvu un tad dusmoties!"
Zuargusa saruna ar Ansis Jurģis Stabiņģi par Apzinātību un tās nozīmi.
Ansis ir apzinātības treneris, kas palīdz saprast labākās metodes, principus, kā mēs varam kļūt mierīgāki, līdzsvarotāki un, galu galā, vienkārši laimīgāki.

Skaties sarunu šeit vai klausies Spotify:
https://ej.uz/CS-Spotify

Apzinātība ir arī ļoti svarīga darbā ar saviem Zemapziņas uzstādījumiem, kas netieši ietekmē teju visu mūsu dzīvi. Te ir vairāk par dažādiem kursiem, kas saistīti ar Apzinātību un Zemapziņu https://11humans.com/

Te ir viens piemērs vēsturiskās
APZINĀTĪBAS PRAKSES
“NOVĒROTĀJS”, ko vari praktizēt, lai mācītos "Iekšskatu", Apzinātību, koncentrēšanos un arī iedot dziļāku mieru, atjaunot organismu.

Ilgums: 1 - 60 minūtes
POZA:
Dari tā, lai vari atslābināties un koncentrēties vienlaicīgi. Vispopulārākais ir vienkārši sēdēt ar taisnu muguru, atslābinātiem pleciem un seju, vai apgulties.

PROCESS:
Nodoms.
Vari atkārtot kādu sevis izveidoto uzstādījumu (afirmāciju, mantru), kas palīdz Tev kaut ko sasniegt dzīvē vai atsaukt iztēlē savu Labākā/Ideālā Es tēlu. Tas noskaņo un arī ievirza smadzenes Tev vēlamajā virzienā.

Seko savai elpai.
Vieglītēm pievērs uzmanību elpošanai. Ja vēlies, vari paralēli apzināties kādu citu informāciju: smadzeņu stāvokli un impulsus, skaņas ķermenī, ķermeņa atslābumu/saspringumu, kā domas laužas pie teikšanas un dominances utt..

Vēro sevi un nekritizē.
Esi novērotājs, kurš mācās visu uztvert kā informāciju, kā notiekošu faktu. Emocijas grib taisīt trobeli, bet šajā brīdī, Tu trenē savu spēju vienkārši visu vērot, saglabājot sevī “spēju izvēlēties” to, kam pievērst uzmanību.

Uzmanības fokuss nomierinās.
Ja kādu laiku jau praktizē meditēšanu, tad līdzsvarošanās process notiek ļoti ātri, ja nē, tad tas ir jāmēģina lēnītēm padarīt par “smadzeņu un apziņas ieradumu”.

Izkliedētība.
Doma ir parādījusies un Tu vairs nevaldi pār savu uzmanības fokusu, esi pārņemts ar šo domu vai fantāziju, apceri.

Atgriežamies pie elpas.
Piefiksē, ka esi kādas domas varā un atgriezies pie elpas.

Sevis-pieņemšana (nekritizēšana).
Saproti, ka šobrīd strādā pie apzinātības muskuļa attīstīšanas un sākumā ir loģiski, ja kaut kas nesanāk. Sevis kritizēšana ir populārākais no mūsu pašdestrukcijas veidiem :) Nekritizē ne sevi, ne arī kritiķi sevī, vienkārši atkal pievērsies elpošanai.

Komentārs ilgtermiņam.
Piefiksē procesa tendences: kādas domas uzvar, kā Tu tiec ar tām galā un atkal atgriezies pie elpošanas. Tā ir Tava sevis pētniecība tam, kā tieši Tava apziņa darbojas.

Arī Anša meditācijas latviešu valodā atradīsi tepat, Youtube.

Paldies I. Ziedoņa fondam "Viegli" par telpām podkāsta ierakstīšanai!

Seko Instagram:
Zuarguss: @zuarguss
Ansis Jurģis-Stabiņģis: @ansis_stabingis
"Cilvēkam" mācību centrs: @cilvekam.lv

Комментарии

Информация по комментариям в разработке