MARIBOR - PRIMORJE 4:1 (3:1)

Описание к видео MARIBOR - PRIMORJE 4:1 (3:1)

Po slovesu od evropskega smo se povsem usmerili k nadaljevanju ligaškega tekmovanja. V še tretji zaporedni tekmi v Ljudskem vrtu (po prvotnem programu bi morala igrati v Novi Gorici, a sta zaradi sanacije tamkajšnje igralne površine po odločitvi vodstva NZS vlogi gostiteljev zamenjani, tako da smo najprej gostili novince v ligi, gostovanje pa bo na sporedu v 16. krogu) je Ante Šimundža posegel po osmih menjavah v začetni enajsterici, le Jug, Vidmar in M'Bondo so znova dobili priložnost v dvoboju, ki so ga zaznamovale rotacije. Ob izjemnem preobratu v končnici prvega polčasa.

Do 38. minute je še bilo 0:1, nato pa učinkovito do odmora, s potrditvijo visoke zmage v končnici. Strelci so bili Orphé Mbina 2x, Etienne Beugre in Gregor Sikošek. Zdaj sledi reprezentančni premor, dobrodošel za obnovo moči in pripravo na novo poglavje jesenskega dela.