6. Forum Specjalistów - Uwolnij się od żalu, rozpamiętywania i poczucia winy

Описание к видео 6. Forum Specjalistów - Uwolnij się od żalu, rozpamiętywania i poczucia winy

Mogłem wybrać lepiej… Trzeba było… Powinnam była przewidzieć… Zastanawiasz się, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś w kluczowym momencie podjął inną decyzję? A może uważasz, że zmarnowałaś swoją jedyną szansę? Żal towarzyszy każdemu z nas, bywa paraliżujący, może stanowić źródło wstydu i rozczarowania, ale też okazać się potężnym narzędziem zmiany. W jaki sposób radzić sobie z nadmiernym rozpamiętywaniem? Co robić, żeby żal był produktywny? Jak zaakceptować swoje wybory? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas rozmowy Zofii Sajdek z Natalią Harasimowicz i Grzegorzem Markiem.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 18.00 i będzie transmitowane na profilu Facebook i kanale Wydawnictwa UJ.

Natalia Harasimowicz - psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, trenerka i coach. Od dziesięciu lat pracuje indywidualnie i grupowo z osobami dorosłymi, prowadząc psychoterapię, konsultacje psychologiczne i coaching. Współpracuje także z placówkami zajmującymi się promocją i ochroną zdrowia psychicznego (poradnie zdrowia psychicznego, rehabilitacyjne oddziały dzienne). Jej zainteresowaniem jest telemedycyna i wykorzystywanie nowych technologii w służbie zdrowia. Korzysta z technik zarówno drugiej jak i trzeciej fali psychoterapii poznawczo - behawioralnej, m.in. DBT, ACT, FAP, MBSR, a także terapii schematów. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, całościowego, czteroletniego szkolenia w psychoterapii poznawczo - behawioralnej na SWPS oraz licznych kursów z zakresu technik Trzeciej Fali terapii CBT.

Grzegorz Marek - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Absolwent psychologii stosowanej i politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz 4 letniego całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Pracuje z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami lękowymi i nastroju, głównie w oparciu o Terapie Metapoznawczą oraz Terapię Schematów Emocjonalnych. W latach 2016-2022 członek władz Stowarzyszenia Mensa Polska, w tym 2020-2022 Prezes Zarządu Stowarzyszenia. Od 2022 Sekretarz w Zarządzie Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке