НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА. Міфи та омана

Описание к видео НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА. Міфи та омана

Міфи про німецьких вівчарок
• "Якщо у щеня чорна паща - значить буде злий". Омана. Агресія та пігментація піднебіння ніяк не пов'язані між собою.
• "У щеня у віці одного місяця вже повинні стояти вуха". Міф. Чим міцніше і костісте щеня, тим пізніше, як правило, піднімаються вушка.
• "Справжня вівчарка має п'ять чорних родимок на морді". Так звані родимки не мають жодного відношення до породності. У всіх собак їх однакова кількість. Сюди ж віднесемо і: "шишечка на потилиці - ознака розуму".
• "Коли я був молодий - у мене був такий..." - Спеціально для любителів порівнювати німецьку вівчарку зі слоном. Є стандарт породи, де прописані ростові межі: у сук-55-60 см у загривку, вага 22 - 32 кг, у кобелів 60-65 см, вага 30-40 кг. Якщо Ви любитель гігантизму, то Вам потрібно придивитися до Східноєвропейської вівчарки.
• "Справжня вівчарка лише чорного забарвлення". Окрім чорної є чепрачна, зонарна та чорно-підпала німецькі вівчарки.
• "Сухий корм - зло. Каша - наше все!" Угу, і вирощуємо ми, схоже, поросят чи курок. із цієї ж серії "У нас собака на натуральному гоуванні. Каша на бульйоні". Натуральне харчування - це повністю збалансований раціон, що складається з 60-70% свіжого м'яса, доповненого кисломолочними продуктами і клітковиною, у вигляді овочів, рідше круп. Обов'язково додаються макро та мікроелементи, вітаміни, амінокслоти. За будь-яких сумнівів у засвоюваності будь-якого елемента, робиться забір крові на біохімію.
• "А навіщо її дресирувати, вона ж породиста? Вони відразу все розуміють!" Повірте, жодне щеня не народжується з дипломами дресирування в зубах. Просто, німецька вівчарка – собака високоінтелектульний, з високою здатністю до навчання. Те, що собакам інших порід потрібно довго пояснювати, вівчарка "схоплює на льоту", їй подобається вчитися. Врахуйте, що поганому вони вчаться теж дуже швидко.
• "Породистий собака - у нього є віт паспорт. І не потрібний нам Ваш родовід!" - а потім починається суєта і питання по форумах - "на кого ж схоже моє щеня"? Як отримати родовід на цуценят?
• "Шишки на передніх лапах у щеня - ознака рахіту". Ростові шишки, а так само слабкі- задні лапи, що нагадують літеру ікс, - ознака нормальної ростової фази цуценя німецької вівчарки. Якщо є сумнів, зверніться до судді-породника або досвідченого заводчика.
• "Сучки - більш поступливі та спокійні, а також люблять дітей". Особи жіночої статі більш активні ті віддані за своїм темпераментом. Сучасні пси, більш врівноважені та раціональніші за характером.
• "Німецька вівчарка - такий собі товарний бренд. Тому всі цуценята, хай за копійку, хай за величезні тисячі - однакові." - Ризикуйте на здоров'я, любителі лотереї. Породиста тварина – це тварина з родоводом, інакше – це безпородний собака.
• "Не можна брати цуценя з першого (останнього) посліду. Не можна брати цуценя в посліді" тощо. Відразу можна поставити таке запитання - "А скільки у Вас дітей?" Хто кращий: перший або останній?

• "Якщо на продаж останнє щеня з посліду, то воно гірше за інших. Усіх кращих вже розібрали." Не так. Буває найкращого цуценя заводчики залишають, шукаючи йому найкращі та виставкові руки.
• "Суку обов'язково потрібно хоча б один раз пов'язати "для здоров'я". А пса для того, щоб став матірнішим." Не так. Вагітність і пологи не зробили жодну суку здоровішою. Як і венеричні захворювання, плід бездумних в'язок.
• "Цуценя німецької вівчарки не можна прасувати по голові, "т.к. вушні хрящі ще досить слабкі і вуха можуть не прийняти необхідне становище". Фізично/механічно огладжування вух на їх постав ніяк не впливає. Але може виробити звичку закладати вуха, коли собаці виявляється та чи інша позитивна увага. Що неприпустимо.
• "Потрібна миска з підставкою, інакше спина горбатою буде". Ті 15 хвилин на добу, коли трапезує Ваш собака, нічого не зможуть змінити в її поставі. Але можуть призвести до смертельного захворювання, як заворот шлунка. Бо собака, що їсть з підставки, заковтує більше повітря.
• "Щуня треба забирати на місяць. Інакше не звикне" - Хто ж вам дозволить? Це ж ще немовля! За правилами кінології, заводчик має право почати продавати цуценят, по досягненню ними 45-ти денного віку. Але більшість заводчиків намагаються не випускати малюків з-під батьківського крила раніше 2-місячного віку, доки не проведено ревакцинації. Німецька вівчарка має дуже пластичну психіку. Цей собака дуже швидко підлаштовується під зміну навколишнього оточення і звикає до нового власника. Дуже багато випадків, коли списаних зі служби 7-8 - літніх тварин прилаштовували до сім'ї, де вони ставали люблячими вихованцями.

• "Бачив і маму і тата у вольєрі – справжні вівчарки, хай і без родоводу" – Впевнені? Точно? Щодо мами ще треба повірити. А батько? Ви ж свічку не тримали.
• "Вибираючи цуценя з гнізда, треба обов'язково взяти за шкірку і потрясти. Якщо запищить, значить тусливий" - У жодному разі. Це знущання.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке