Як вивчати, щоб ЗАГОВОРИТИ НІМЕЦЬКОЮ? З чого почати вивчення німецької? Як побороти страх ГОВОРИТИ?

Описание к видео Як вивчати, щоб ЗАГОВОРИТИ НІМЕЦЬКОЮ? З чого почати вивчення німецької? Як побороти страх ГОВОРИТИ?

Як почати вивчати і заговорити німецькою без страху?
   / @serhii_mylyi  
Підтримати канал і подякувати автору за роботу можна ТУТ

Чому ви досі не розмовляєте німецькою? Скоріше за все ви просто неправильно її вивчаєте. Я поясню, які помилки допускає мало не кожен, коли починає вчити німецьку.
Мова піде про звичайних людей, які не є поліглотами, не проходять підготовку в спецпідрозділах, звичайні люди, які вивчають німецьку, але не помічають прогресу, розуміють, але не говорять.
У чому причина? По-перше це міфи, пов’язані з вивченням іноземних мов – говори вільно за 3 місяці, німецька під час сну, вся німецька за 100 днів і т.д. Вивчення будь-чого – це робота, тривала, постійна. Без зусиль не буде результату. Якщо ви думаєте, що хтось чарівним способом вкладе німецьку у вашу голову, ви помиляєтесь. Отже, визначились. Хочете результату, треба докласти зусиль.
Наступний пункт – місце вашого перебування – якщо ви знаходитесь в німецькомовному середовищі, вам пощастило, і процес вивчення можна прискорити в рази. Проте що робити, якщо ви не в німецькомовній країні або не спілкуєтесь з носіями мови? Що робити, якщо ви відвідуєте курси, переглядаєте відео і намагаєтесь вивчати мову самостійно?
Запам’ятайте цю просту пораду, яка зробить ваш початок вивчення вже вдалим. Перед тим, як ви почнете вивчати мову або якщо ви вже вивчаєте, але застрягли – поставте собі ці запитання і дайте на них письмову відповідь і нехай це буде вашим мотиватором, конкретним планом дій, а не просто абстрактним бажанням:
- для чого мені вивчати німецьку (робота, подорожі, саморозвиток, подальше навчання) та яку користь це мені принесе (+презентація)
- який орієнтовний рівень мені потрібен? (сертифікат А1-B2 / побутовий, фаховий)
- я достатньо вмотивований/на для досягнення цих цілей?
- скільки часу я можу присвятити вивченню мови протягом тижня (тижневий план+посилання на відео).
- за який період часу я маю досягнути поставлених цілей.
Тепер ви маєте конкретні цілі та часові рамки. Просте бажання набуло «фізичної форми»

Перейдемо до наступних питань, які варто собі поставити:
- як мені краще вчитися – в групі, в парі чи самостійно – і тут ви вже дали відповідь на питання, кого вам шукати – курси з вивчення, репетитора чи матеріали online, яких також доволі багато – ресурси Goethe, YouTube, сайти - wordwall, studyflix, mein-DeutschBuch, der / die / das, Deutsche Welle, lingua.com, т.д. – проте самостійне вивчення найскладніше і тут більшість допускає фатальну помилку – яку саме – розкажу трохи згодом.
- який у мене тип пам’яті – тобто як я краще запам’ятовую – коли слухаю, читаю, пишу, говорю. Наведу приклад – таблиця неправильних дієслів – одній частині аудиторії більше сподобався варіант у форматі аудіо розповіді (типу німецька на слух), інша частина краще запам’ятовувала дієслова, коли їх бачила і чула.
Визначення вашого типу пам’яті – це ключик до збільшення продуктивності та економії часу вивчення.
Якщо ви відвідуєте курси, ви вже поставлені у визначені рамки та методи, якщо ви знайшли репетитора, дайте йому знати ваші цілі, вподобання, часові рамки – це полегшить підбір матеріалів та сам процес – якщо це нормальний репетитор, а не репетитор, який рік-два йде за одним підручником.
Тепер про німецьку. І саме в цій частині відео я поясню, чому ви ніяк не заговорите, хоча вивчаєте фрази. І ще одне одне, дуже прошу – якщо ви тільки починаєте вивчати німецьку – забутьте про «мені потрібна розмовна німецька»…це якби ви на чистій ділянці під будівництво сказали забудовнику – поклейте мені спочатку шпалери, а стіни я потім викладу.
Знаєте у чому різниця між німецькою та англійською? Англійську мову багато хто вивчає готовими фразами, реченнями. Немає особових закінчень дієслів, немає закінчень в прикметниках, артиклів. В загальному – мова граматично проста для вивчення. Лексика відіграє ключову роль.
Німецька мова математична. Є правило. Готовий шаблон. І в цей шаблон підставляються різні елементи. У випадку німецької – слова. Якщо ви не згодні дайте відповідь на питання – ви завчили кілька фраз. Як ви зрозумієте їх від німця чи скажете самі, якщо ця фраза не сталий вираз, а в ній потрібно змінити купу закінчень, змінити артиклі, голосні на умлаути і т.д. + додати доовге слово -артикль який
Помилка, яку допускає більшість – німецька – не англійська. І вивчати її потрібно інакше.
З чого почати і як вивчати німецьку, щоб її розуміти, вміти нею користуватись, використовуючи будь-які слова і не боятись нею говорити, щоб не наробити помилок.

Комментарии

Информация по комментариям в разработке