Промислова потужність США повертається.

Описание к видео Промислова потужність США повертається.

США проти Китаю: Битва за індустріальне лідерство

Оберіть зручний спосіб підтримки проєкта 💰:
💸 https://uadd.me/GTBT_UA

Детройт - колись столиця американської та світової автомобільної промисловості. У 1960 році він був найбагатшим містом США і одним з найбагатших мегаполісів світу. П'ятдесят років потому, у 2013 році, місто було набагато ближче до того, щоб називатися «столицею злиднів» в американському « Іржавому поясі». Мегаполіс, що лякав відвідувачів найвищим рівнем злочинності в США та страхітливим рівнем безробіття, що сягав 40 відсотків дорослого населення міста.
Однак через більш ніж десять років місто змінилося. Воно все ще не нагадує славні роки холодної війни, але Детройт 2024 року випромінює свіжу енергію. Сьогодні це центр сучасної промисловості, що піднімається з руїн, з рівнем безробіття 8,9 відсотка.
Нове життя Детройта певною мірою демонструє конференція «Реіндустріалізація 2024», що відбулася в червні цього року, в якій взяли участь понад 500 керівників промислових компаній з усіх Сполучених Штатів.
Сесію відкрив автор і співорганізатор заходу Кріс Пауер - засновник і керівник стартапу з промислової автоматизації Hadrian. В інтерв'ю ЗМІ Пауер хвалиться, що приїхав до США з Австралії у 2019 році, маючи в кишені лише $6 000. Однак він вірив в американську мрію і в те, що Сполученим Штатам потрібно відновити свою промисловість. Минуло лише чотири роки, і компанія Hadrian запустила два заводи, які виробляють високотехнологічну продукцію, приносячи дохід у 20 мільйонів доларів на рік. Пауер не досяг би такого успіху, якби інвестори раніше не довірили йому $9,5 млн, переконавшись у його бізнес-планах. Він любить казати, що окрім фінансів та менеджменту, він також вивчав історію.
«Історія повторюється. Зокрема, цикл піднесення і падіння імперій», - часто підкреслював Пауер в інтерв'ю ЗМІ.
На цю тезу він також посилався у своєму виступі на конференції «Реіндустріалізація 2024». Розпочав він її словами: [кліп] «Ми перетворили жорстку індустріальну міць на фінансову вигоду; сьогодні ми розплачуємося за помилки 1980-х і 1990-х. Це та ж сама помилка, що й у кожного з нас. Це та сама помилка, яку робить кожна велика імперія».
Ці слова уважно слухали підприємці, здебільшого такі ж молоді та хвацькі, як і засновник «Hadrian». Пауер говорив їм про величезну ціну, яку заплатили американці за безглуздий вибір, зроблений політиками наприкінці минулого століття. Але він не впав у песимізм.
[кліп] «Хороша новина полягає в тому, що я все ще вірю, що всі ми в цій кімнаті, а також американці мають все необхідне для того, щоб знову стати індустріальною наддержавою», - сказав він.
Він зазначив, що США витратили кілька десятиліть на розбудову «індустріальної могутності Комуністичної партії Китаю», і настав час покласти цьому край, оскільки між двома наддержавами назріває битва за те, хто стане найбільшою індустріальною силою на планеті.
Ставки в цій грі величезні. [кліп] «Вона вирішить, чи Захід підніметься, чи впаде протягом цього десятиліття». Адже переможець контролюватиме розвиток штучного інтелекту, освоєння Сонячної системи та диктуватиме свої цінності всьому світу. Наостанок спікер оголосив, що в США: «Після Другої світової війни кожне покоління виявлялося принципово менш серйозним. А США будували серйозні люди. Не п'яниці, поети і дурні, а серйозні люди».
Коли Пауер закінчив свою промову, п'ятсот керівників і головних виконавчих директорів промислових компаній з усіх Сполучених Штатів влаштували йому тривалу овацію.
Пауер і Детройт є особистими і фізичними проявами змін, які зараз відбуваються в промисловій політиці Сполучених Штатів Америки. Змін, які, як очікується, повернуть назад десятиліття негативних для Америки процесів, що послабили її і в той же час посилили її головного конкурента. Цю зміну найлегше описати словом «реіндустріалізація».
Після десятиліть експлуатації прибутків, які генерувала фінансова система США, але без фундаментального додавання вартості продукту, еліти найбільшої наддержави світу повертаються до основ - виробництва та контролю над виробництвом фізичних товарів. Як це проявляється, що це означає і чому Дональд Трамп і Джо Байден можуть потиснути один одному руки в цьому питанні? Давайте дізнаємося. Ласкаво просимо до Доповіді двадцятих.

Відео озвучено студією RadioSound - https://www.rspro.studio

Комментарии

Информация по комментариям в разработке