Як взяти участь у тендері - консультація з тендерів.
Участь у тендерах це не тільки етап у розвитку бізнесу, а й нові можливості для компанії у вигляді нових контрактів. Часто при поданні тендерних пропозицій, коли не використовується консультація юриста з тендерів, виникають неабиякі складнощі. Так, сам процес участі у тендері є доволі складний і вимагає детального аналізу всіх даних: умов участі, потенційних конкурентів та можливості самостійно це зробити без консультації з тендерів.
Зараз хочемо зупинитися на деяких нюансах та порадах, які допоможуть оформити та подати тендерну пропозицію успішно.
• Проаналізуйте тендерну документацію та вимоги до подання пропозиції. Це потрібно робити до того. як прийняли рішення взяти участь у закупівлі. Перегляньте технічні специфікації, терміни, умови оплати та інші важливі деталі.
• Реально оцініть власні можливості та ресурси. Щоб подати тендерну пропозицію потрібно як мінімум мати комп'ютер з безперебійним доступом до мережі інтернет, принтер, сканер. Здавалося б очевидно, але насправді навіть сьогодні не кожен ФОП це має. Враховуйте: не виключено що може виникнути потреба, і вам знадобиться юридична консультація з тендеру. Тому рекомендуємо на це завчасно закладати бюджет. Загалом юридична консультація з тендерів - поширена практика на сьогодні.
• Слідкуйте за вимогами тендеру. Особливу увагу слід приділити термінам подачі пропозиції. Адже їх недотримання може бути причиною для відхилення вашої пропозиції. Важливо вдповідати критеріям, встановленим в статті 16 та 17 ЗУ “Про публічні закупівлі”. Адже їх недотримання може бути причиною для відхилення вашої пропозиції. На це також варто звернути особливу увагу.
• Пошукайте сервіс де доступна первинна безкоштовна консультація з тендерів. Як би це неймовірно не звучало б, але зараз є такі сервіси. Звичайно, повністю юридичний супровід безкоштовно вам навряд чи хтось погодиться здійснювати, але націлити на основні нюанси в такому варіанті цілком реально. До речі, в нас ви також під час звернення отримуєте первинне безкоштовне роз'яснення щодо свого питання.
• Зберіть всі необхідні документи. Весь пакет документів на момент подачі пропозиції у вас повинен бути готовий, включаючи реєстраційні документи компанії, портфоліо проектів, сертифікати якості та інші документи, які підтверджують вашу кваліфікацію.
• Передивіться останні прийняті зміни та оновлення. В зв'язку з війною проти України, чи не кожного місяця виникають уточнення в законодавстві щодо процедури оголошення, етапів подання, кваліфікації учасників, особливості укладення договору. Як правило, спеціалісти слідкують за такими нововведеннями постійно, що знову ж таки нагадує що знадобиться юрист по тендерам консультація.
• Наберіться знань в цій галузі. Зараз всі нормативно-правові акти є у вільному доступі. Перечитайте Закон України “Про публічні закупівлі”, Постанову КМУ “Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”, інші профільні постанови. Там є вся актуальна інформація на момент подачі пропозиції: юрист по тендерам безкоштовна консультація в письмовому варіанті.
Отож, участь у тендері є важливим кроком для вашого бізнесу. Вона вимагає грунтовної підготовки та знань: ЗУ “Про публічні закупівлі”, підзаконних нормативно-правових актів. Тому дотримуйтеся цих порад, а ми готові завжди допомогти при виникненні труднощів будь-якої складності щодо подачі тендерної пропозиції. Тендери юридична консультація - це наш профіль, і ми готові максимізувати ваші можливості на ринку!
Информация по комментариям в разработке